۰ نفر

تکلیف وزارت خارجه بدون امیرعبداللهیان چه می‎‌شود؟

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۹:۴۴
کد خبر: 842973
تکلیف وزارت خارجه بدون امیرعبداللهیان چه می‎‌شود؟

دبیر شورای راهبردی روابط خارجی ایران، گفت: در شوک این خبر هستم و برای من قابل باور نیست که دوست خوبم آقای امیرعبداللهیان به این شکل در حال انجام وظیفه به شهادت رسیده باشند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، سیدعباس عراقچی، دبیر شورای راهبردی روابط خارجی ایران، گفت: در شوک این خبر هستم و برای من قابل باور نیست که دوست خوبم آقای امیرعبداللهیان به این شکل در حال انجام وظیفه به شهادت رسیده باشند.

وی افزوذ: دل‌های ما عزادار است و همه ما سوگوار هستیم اما همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: اختلالی در کار ما و کشور پیش نخواهد آمد.
بیشتر بخوانید:

اینکه آقای نبویان می گوید کینه برجام را ندارد خودش یک دروغ زشت دیگر است| من نه نماینده مجلسم، نه از بیت المال ارتزاق می کنم نه کتابم با بودجه بیت‌ المال چاپ می‌شود

عراقچی بیان کرد: من عرض کنم که هیچ اختلالی در سیاست خارجی کشور هم رخ نخواهد داد. آقای امیرعبداللهیان دوران بسیار سختی را در این مدت داشتند و بسیار زحمت کشیدند؛ جنگ غزه و عملیات وعده صادق بار بسیار عظیمی را بر سیاست خارجی تحمیل کرد و ایشان با آرامش، سعه صدر و اخلاق خوب سیاست خارجی را هدایت کرد، جای ایشان قطعا خالی خواهد بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha