۰ نفر

قیمت یورو امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در بازار

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۳:۵۵
کد خبر: 842149
قیمت یورو امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.

قیمت لحظه‌ای روز یورو

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۴۲۰۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۷۰ تومان افزایش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۴۱۳۰ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۷۹۵۱ تومان برای خرید و ۴۸۵۳۹ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۸۵۳۹ تعیین کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد اردیبهشت ماه
تاریخ شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول اردیبهشت ۶۹۴۶۰ ۶۹۰۴۷ ۶۹۳۸۱ ۶۹۳۰۲ ۶۸۵۸۶ ۶۸۰۲۸ -
هفته دوم اردیبهشت ۶۵۸۷۱ ۶۴۶۴۹ ۶۶۳۹۴ ۶۷۰۲۸ ۶۶۱۲۴ ۶۶۳۱۲
هفته سوم اردیبهشت - ۶۵۲۵۸ ۶۶۲۹۴ ۶۶۱۹۰ ۶۵۷۳۶ ۶۵۸۵۴
هفته چهارم اردیبهشت ۶۵۵۷۶ ۶۵۰۶۴ ۶۴۷۴۰ ۶۴۱۳۰ ۶۴۲۰۰

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۴ هزار و ۲۰۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۷۰ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته افزایش یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسان، در بازار آزاد تهران ۶۴۱۳۰ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با افزایش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۸ هزار و ۵۳۹ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۵ هزار و ۳۲۱تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو ۴۸ هزار و ۴۳۵ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۵ هزار و ۲۲۴ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۷ هزار و ۹۵۱ برای خرید و ۴۸ هزار و ۵۳۹ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته افزایش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۷ هزار و ۸۵۱ برای خرید و ۴۸ هزار و ۴۳۵ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند. با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha