۰ نفر

تغییرات آیفون ۱۶ لو رفت

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۸:۱۸
کد خبر: 840720
تغییرات آیفون ۱۶ لو رفت

آخرین شایعاتی که از کمپانی اپل به بیرون درز کرده است نشان می‌دهد که جدیدترین مدل آیفون موسوم به ۱۶ دستخوش تغییراتی نسبت به مدل‌های قبلی ۱۵ است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، برترین ها نوشت: یک سازنده فرانسوی قاب‌های محافظ آیفون به‌نام ShopSystem تصاویر ماکت این گوشی را فاش کرد.

این ماکت‌ها تغییر چیدمان احتمالی دوربین آیفون۱۶ و حلقه شارژ مگاسیف که کمی نازک‌تر شده است را تأیید می‌کنند.
اپل حلقه شارژ مگاسیف را در آیفون۱۲ معرفی کرد که نحوه استفاده کاربران از آیفون را تغییر داد. به همین دلیل نیاز است که این حلقه شارژ به آی‌پدها هم اضافه شود. با این حال، به‌نظر می‌رسد این نشت قاب محافظ نشان می‌دهد که حلقه مگاسیف از آهنرباها و سیم پیچ‌ها در آیفون۱۶ در حال نازک‌تر شدن به نسبت آیفون۱۵ است.

طبق برآورد شاپ سیستم، حلقه نازک‌تر می‌تواند حجم را کاهش دهد و شارژ بی‌سیم را بهبود بخشد. البته این شرکت تأکید کرد که با این تغییر، سازندگان باید محصولات را برای این حلقه‌های مگاسیف جدید تطبیق دهند. هرچند بعید به‌نظر می‌رسد این اتفاق از سوی اپل بیفتد.

اما در کل سازندگان احتمالاً باید تغییراتی را برای سازگاری با اندازه‌های جدیدی که اپل قرار است با آیفون۱۶، آیفون۱۶ پرو و آیفون۱۶ پرومکس معرفی کند، انجام دهند. همچنین شکل این ماکت‌ها که به‌طور غیررسمی به بیرون درز کرده است، تغییرات چینش دوربین آیفون۱۶ و آیفون۱۶ پلاس را تأیید می‌کنند.

در حال حاضر، آیفون۱۵ دارای فرم مربع با دوربین‌های مورب است. اما احتمال دارد که ارائه لنزها در دوربین آیفون۱۶ معمولی و پلاس نسبت به نسل قبلی دچار تغییر شوند و لنزها به‌صورت عمودی در یک راستا قرار داشته‌باشند. به این ترتیب ماژول دوربین نسل جدید شاید فضای کمتری را نسبت به گذشته اشغال می‌کند و فلش دستگاه نیز به‌سمت راست آن منتقل می‌شود.

ظاهرا ارائه لنزهای آیفون۱۶ پرو و پرومکس نسبت به قبل تغییری نخواهد داشت و در عوض، رزولوشن سنسور آن‌ها در مقایسه با قبل، بهبود می‌یابد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha