۱ نفر

اقتصاد آنلاین منتشر کرد؛

پیام مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بمناسبت روز کارگر

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۲:۳۷
کد خبر: 839297
پیام مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بمناسبت روز کارگر

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در پیامی به مناسبت روز کارگر نوشت: یازدهم اردیبهشت مصادف با روز جهانی کارگر فرصتی است ارزنده تا از تلاشهای بی دریغ پیش قراولان خط مقدم سنگر اقتصاد و تولید که در مسیر استقلال کشور گام برمی دارند، تقدیر نماییم.

به گزارش اقتصاد آنلاین، امیرعلی طاهرزاده، مدیرعامل چادرملو در پیامی به مناسبت روز کارگر نوشت: یازدهم اردیبهشت مصادف با روز جهانی کارگر فرصتی است ارزنده تا از تلاشهای بی دریغ پیش قراولان خط مقدم سنگر اقتصاد و تولید که در مسیر استقلال کشور گام برمی دارند، تقدیر نماییم.

بدون تردید تکریم این عزیزان تکلیفی است الهی و انسانی که بر عهده همه آحاد جامعه می باشد.

بر خود وظیفه می دانم از تمامی کارگران نجیب و پاک سیرت این سرزمین اسلامی به ویژه کارگران و کارکنان شریف و ساعی شاغل در شرکت چادرملو که طی سال گذشته با تمام توان و همت والای خود، تلاشی در خور تحسین در افزایش میزان تولید و رکوردشکنی های متوالی داشتند تقدیر و تشکر نمایم.

امید دارم در سال جدید نیز که از سوی مقام معظم رهبری سال «جهش تولید با مشارکت مردم» نام گرفته است، به حول و قوه الهی همچون سال گذشته که جهش واقعی را در تمامی واحدهای این شرکت عظیم محقق ساختید، با توانی مضاعف در راستای تولید، توسعه و ارزش آفرینی در بخش معدن و صنایع معدنی، حرکت مقدس خود را تداوم بخشید.

از درگاه خداوند متعال برای فرد فرد شما عزیزان آرزومند سلامتی، سربلندی، نشاط و شادکامی هستم و روز کارگر را به تمامی کارگران زحمتکش ایران اسلامی تبریک عرض می نمایم.

پیام مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بمناسبت روز کارگر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha