۰ نفر

تجهیز واحدهای بازرسی اتاق اصناف به ۵۰۰ دستگاه موتورسیکلت

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۴:۵۶
کد خبر: 837860
تجهیز واحدهای بازرسی اتاق اصناف به ۵۰۰ دستگاه موتورسیکلت

در حاشیه نشست هم اندیشی رئیس و هیات رئیسه اتاق اصناف ایران، روسای اتاق های اصناف مراکز استان ها با حضور علیرضا شاهمیرزایی، معاون تجارت و خدمات وزارت صنعت، معدن و تجارت و غلامعلی مهدوی دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور از ۵۰۰ دستگاه موتورسیکلت منقوش به نشان «بازرسی و نظارت اتاق اصناف» رونمایی شد تا به زودی در اختیار واحدهای بازرسی و نظارت اتاق های اصناف سراسر کشور قرار گرفته و روند رسیدگی به شکایات مردمی تسریع شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، صفایی، رئیس اتاق اصناف ایران در خصوص موتورسیکلت‌های ویژه بازرسی بیان کرد: یکی از دغدغه‌های چندین ساله روسای اتاق های اصناف سراسر کشور تامین دستمزد بازرسان و تجهیز لجستیک واحدهای بازرسی بوده است؛ در آخرین جلسه هیات عالی نظارت که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، این دغدغه مطرح و سرفصل درآمدی برای آن تعیین شد.

مجتبی صفایی افزود: امروز در دومین مرحله از تامین تجهیزات لجستیک بازرسان اتاق های اصناف سراسر کشور هستیم؛ با این توضیح که مدتی پیش، خودور تخصیص داده شد و امروز موتورسیکلت تامین شده است.

وی افزود: با به روزرسانی تجهیزات مورد نیاز واحدهای بازرسی اتاق های اصناف و تامین دیگر مباحث مالی بازرسان، برخورد با واحدهای صنفی بی‌انصاف تشدید خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف ایران تاکید کرد: لازم به ذکر است عموم واحدهای صنفی با انصاف هستند و در تمامی شرایط سخت، پشتیبان نظام و انقلاب بوده‌اند؛ با اندک واحدهای صنفی که نتوانسته اند در اجرای قانون به طور کامل عمل کنند، نگاه قهری نیست؛ بلکه با توجه به سیاست های بازرسی هدفمند و سامانه محور که از سوی اتاق اصناف ایران دنبال می شود، رویکرد شکایت محور اولویت خواهد داشت و این تجهیزات لجستیک که شامل خودرو و موتوسیکلت می شود، کمک خواهد کرد تا مدت زمان رسیدگی به شکایات مردمی تسریع شود. به این ترتیب با سودجویانی که با آبروی اصناف بازی می کنند نیز مماشاتی نخواهیم داشت. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha