۰ نفر

قیمت یورو امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ در بازار

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۹:۰۷
کد خبر: 837782
قیمت یورو امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.

قیمت لحظه‌ای روز یورو

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۹۳۸۱ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۳۳۴ تومان افزایش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۹۴۶۰ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۶۰۷۱ تومان برای خرید و ۴۶۵۳۶ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۶۵۳۶ تعیین کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد اردیبهشت ماه
تاریخ شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول اردیبهشت ۶۹۴۶۰ ۶۹۰۴۷ ۶۹۳۸۱ -

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۹ هزار و ۳۸۱ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۳۳۴ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته افزایش یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسان، در بازار آزاد تهران ۶۹۰۴۷ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با کاهش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۶ هزار و ۵۳۶ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۴۲۹ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو  ۴۶ هزار و ۴۱۹ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۴۸۷ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۶ هزار و ۷۱ برای خرید و ۴۶ هزار و ۵۳۶ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته کاهش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۶ هزار و ۱۳۳ برای خرید و ۴۶ هزار و ۵۹۹ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند.  با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha