۰ نفر

زمان ثبت‌نام کلاس اولی‌ها اعلام شد

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۴:۳۰
کد خبر: 837663
زمان ثبت‌نام کلاس اولی‌ها اعلام شد

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان سمنان از زمان آغاز ثبت نام کلاس‌اولی‌ها برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ از سوی آموزش و پرورش استان سمنان خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، آرزو مرادی‌نسب ۲ اردیبهشت ماه از اعلام زمان آغاز ثبت نام کلاس اولی‌ها خبر داد و اظهار کرد: والدین هم‌استانی می توانند برای نام‌نویسی فرزندان خود از نیمه‌ی اردیبهشت ۱۴۰۳ به سامانه مربوطه مراجعه کنند.

وی افزود: با توجه به این‌که دستورالعمل ثبت‌نام مدارس دوره ابتدایی، اواسط اردیبهشت از سوی وزارت آموزش و پرورش ارسال می‌شود، ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه اول نیز از ۱۵ اردیبهشت به‌صورت سامانه‌ای آغاز خواهد شد و والدینی که دارای فرزند ۶ سال تمام هستند ‌باید در موعد مقرر ثبت‌نام به سایت http://my.medu.irمراجعه کرده و پس از تکمیل فرم‌های ثبت ‌نام، مدرسه مورد نظر خود را انتخاب و پیش‌ثبت ‌نام را انجام دهند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان با اشاره به سن ورود به کلاس اول گفت: در سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ پذیرای متولدین نیمه‌ی دوم ۱۳۹۶ و نیمه‌ی اول ۱۳۹۷ به کلاس اول هستیم و مجوزی برای ثبت ‌نام متولدین مهر ۱۳۹۷ از سوی وزارت متبوع صادر نشده است.

مرادی‌نسب با اشاره بر لزوم انجام «سنجش» نوآموزان بدو ورود به دبستان به‌عنوان پیش‌نیاز ثبت‌ نام کلاس اول، یادآور شد: سنجش حدود هفت‌هزار و ۴۲۳ نوآموز بدو ورود به کلاس اول در سطح استان انجام شده و این کودکان واجد شرایط ثبت‌نام هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha