۰ نفر

کشف BMW لوکس قاچاق در شهر ری

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۱:۳۷
کد خبر: 837430
کشف BMW لوکس قاچاق در شهر ری

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف یک دستگاه خودروی BMW قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش این کالای قاچاق را بیش از ۵میلیارد تومان برآورد کرده‌اند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مأمورین پلیس تهران بزرگ موفق به کشف محل نگهداری خودروی قاچاق در محدوده خیابان فدائیان اسلام شدند.

وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری BMW قاچاق در داخل پارکینگی واقع در خیابان فدائیان اسلام مخفی شده است که به‌وسیله کامیون‌های خودروبر به این مکان منتقل شده است و سپس  قرار است تحویل مشتری شود.

افشاری بیان کرد: مأمورین این پلیس محل موصوف را بازرسی کردند که مشخص شد این محل پارکینگی عمومی است که یک دستگاه خودروی سواری BMW سفیدرنگ فاقد پلاک در این محل پارک شده و فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکی است و در سامانه نیز ثبت نشده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با ابراز اینکه "این خودرو بیش از ۵ میلیارد تومان ارزش دارد."، تصریح کرد: پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به‌همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha