۰ نفر

قیمت یورو امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در بازار

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۹:۰۱
کد خبر: 837391
قیمت یورو امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.

قیمت لحظه‌ای روز یورو

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۹۴۶۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۲۲۲۹ تومان کاهش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۷۱۶۸۹  قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۶۴۱۹ تومان برای خرید و ۴۶۴۱۹ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۶۳۰۵ تعیین کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد اردیبهشت ماه
تاریخ شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول اردیبهشت ۶۹۴۶۰ -

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۹ هزار و ۴۶۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۲۲۲۹ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته کاهش یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسان، در بازار آزاد تهران ۷۱۶۸۹ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با افزایش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۶ هزار و ۴۱۹ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۳۰۹ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو  ۴۶ هزار و ۳۰۵ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۲۶۲ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۵ هزار و ۹۰۵ برای خرید و ۴۶ هزار و ۴۱۹ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته افزایش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۵ هزار و ۹۰۸ برای خرید و ۴۶ هزار و ۳۶۹ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند.  با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha