۰ نفر

قیمت یورو امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ در بازار

۲۸ فروردین ۱۴۰۳، ۹:۵۸
کد خبر: 836664
قیمت یورو امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.

قیمت لحظه‌ای روز یورو

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۷۰۵۴۱ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۳۸۸ تومان کاهش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۷۰۹۲۹ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۶۹۰۸ تومان برای خرید و ۴۶۳۷۱ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۶۳۷۱ تعیین کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد فروردین ماه
تاریخ شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول فروردین - - - - - - -
هفته دوم فروردین - ۶۶۸۳۲ ۶۶۴۸۶ ۶۶۰۶۲ ۶۶۴۹۰ ۶۶۴۹۰ -
هفته سوم فروردین ۶۶۲۶۱ - - ۶۷۹۶۶ ۶۷۷۱۸ ۶۹۶۱۷ -
هفته چهارم فروردین ۷۰۲۷۱ ۷۰۹۴۷ ۶۹۱۹۰ ۶۹۶۲۳ ۶۹۶۲۳ ۶۹۶۲۳ -
هفته پنجم فروردین ۷۱۱۵۲ ۷۲۴۲۸ ۷۰۹۲۹ ۷۰۵۴۱

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۷۰ هزار و ۵۴۱ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۳۸۸ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته کاهش یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسان، در بازار آزاد تهران ۷۰۹۲۹ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با کاهش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۶ هزار و ۳۷۱ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۲۶۴ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو  ۴۶ هزار و ۳۹۴ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۲۶۶ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۵ هزار و ۹۰۸ برای خرید و ۴۶ هزار و ۳۷۱ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته کاهش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۵ هزار و ۹۳۰ برای خرید و ۴۶ هزار و ۳۹۴ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند.  با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha