۱ نفر

سارقان دام در کاشمر دستگیر شدند

۲۵ فروردین ۱۴۰۳، ۲۲:۲۳
کد خبر: 836112
سارقان دام در کاشمر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر از دستگیری سارقانی که با پژو چندین رأس دام را از شهر دیگری سرقت کرده بودند خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا،  سرهنگ حسن مشهدی از کشف ۸ رأس گوسفند سرقتی و دستگیری ۲ متهم به سرقت در این شهرستان خبر داد و افزود: در پی سرقت ۸ رأس گوسفند از یکی از شهرهای استان و اطلاع از متواری شدن متهمان به سرقت به سمت شهرستان کاشمر، مأموران پلیس آگاهی این شهرستان موفق شدند ۲ متهم به سرقت را هنگام فروش احشام در یکی از روستاهای کاشمر شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام انتظامی افزود: متهمان که ۸ رأس گوسفند سرقت شده را با یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ به این شهرستان انتقال داده بودند و قصد داشتند پس از فروش احشام سرقتی بلافاصله کاشمر را ترک کنند توسط کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شدند.

سرهنگ مشهدی با اشاره به توقیف خودرو متهمان، گفت: ۲ متهم دستگیرشده در بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر از دامداران خواست به منظور پیشگیری از سرقت احشام، آغل و مکان نگهداری دام‌ها را در محل امن پیش‌بینی کرده و مکان‌های مذکور را به درب‌های فلزی محکم، قفل و سیم‌خاردار مجهز کرده و هرگونه مورد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

انتهای پیام

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha