۰ نفر

ظرفیت نهضت ملی مسکن پرند افزایش یافت

۲۰ فروردین ۱۴۰۳، ۱۴:۰۹
کد خبر: 835072
ظرفیت نهضت ملی مسکن پرند افزایش یافت

مدیرعامل شرکت عمران پرند از اجرا ۳۳۵۰۰ واحد نهضت ملی مسکن این شهر خبر داد و گفت: میانگین پیشرفت پروژه‌ها ۲۵ درصد است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، آرش صیادی با اشاره به دستور اکید دولت برای ساخت مسکن در کشور، از استفاده تمام ظرفیت های شهر جدید پرند برای پاسخگویی به واجدین شرایط نهضت ملی خبر داد.

وی با اعلام تایید شرایط حدود ۸۰۰۰۰ نفر متقاضی واجد شرایط نهضت ملی در پرند، تصریح کرد: از ابتدای دولت الحاق زمین در چند نقطه از شهر پرند در دستور کار قرار گرفت که در فاز ۷ پرند پس از طی مراحل قانونی الحاق به محدوده شهر بیش از ۱۸ هزار واحد در این فاز جانمایی و روند انتخاب سازندگان و عملیات ساخت آغاز شد.

وی تاکید کرد: در اراضی ۱۴۵ هکتاری ورودی شهر پرند با طی فرآیندهای قانونی در نیمه دوم سال گذشته قریب ۱۱ هزار واحد بارگذاری شد. باقیمانده نیز در فازهای ۳ و ۶ پرند جانمایی شدند.

وی افزود: در همین راستا و با توجه به دستور اکید وزیر راه و شهرسازی مبنی بر تامین زمین حداکثری و افزایش ظرفیت تولید مسکن با عنایت به حجم تقاضای بسیار زیاد برای مسکن در شهر پرند ۳۰۰۰ واحد مسکن جدید در انتهای سال تامین زمین و ظرفیت سازی شد.

به گفته وی، روند انتخاب سازنده و شروع عملیات در دست اجراست که با در نظر گرفتن این ۳۰۰۰ واحد تعداد واحدهای نهضت ملی پرند از ۳۰۵۰۰ واحد به ۳۳۵۰۰ واحد افزایش و میانگین پیشرفت فیزیکی کل ۲۵ درصد است.

بنا بر اعلام شرکت عمران شهر جدید پرند، پروژه‌های نهضت ملی مسکن پرند در شمال فاز ۶ با میانگین پیشرفت ۷۵ درصد ، فاز ۷ با میانگین پیشرفت ۳۵ درصد ، جنوب فاز ۳ با میانگین پیشرفت ۶۵ درصد و همچنین در فاز صفر در مرحله خاکبرداری است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha