۰ نفر

مسکن ملی افزایش قیمت ندارد

۱۹ فروردین ۱۴۰۳، ۱۸:۴۷
کد خبر: 834903
مسکن ملی افزایش قیمت ندارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از افتتاح ۴۵۶۰ واحد نهضت ملی مسکن با حضور رئیس جمهور در رباط‌کریم خبر داد و گفت: قیمت‌ها بر اساس مصوبات قبلی خواهد بود و تاکنون هیچ افزایش قیمتی نداشته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  تسنیم، میر محمد غراوی در حاشیه جلسه شورای مسکن استان تهران از افتتاح پروژه‌های نهضت ملی مسکن پرند به عنوان منطقه پایلوت خبر داد و بیان کرد: پروژه‌های قابل افتتاح شهر جدید پرند در روز 27 اردیبهشت ماه 1403 با حضور رئیس جمهور به بهره برداری خواهد رسید و مجموعاً 4 هزار و 560 واحد مسکن ملی در پرند و سطح شهرستان رباط‌کریم افتتاح می‌شود.

وی در تشریح جزئیات افتتاح‌های 27 اردیبهشت ماه با حضور رئیس جمهور افزود: به تفکیک 2 هزار و 760 واحد مسکن ملی در پرند و یک‌هزار و 800 واحد نیز در نقاط مختلف شهرستان رباط‌کریم افتتاح خواهد شد. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران افزود: تا پایان نیمه نخست سال جاری به صورت ماهیانه سایر پروژه‌های مسکن استان افتتاح شده و در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. 

غراوی در پایان در خصوص قیمت نهایی مسکن‌های مورد تفویض به متقاضیان گفت: قیمت‌ها بر اساس مصوبات قبلی خواهد بود و تاکنون هیچ افزایش قیمتی نداشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha