۰ نفر

مشکل قطعی آب در سنندج برطرف شد

۱۴ فروردین ۱۴۰۳، ۲۰:۱۵
کد خبر: 833911
مشکل قطعی آب در سنندج برطرف شد

مشکل قطعی آب در برخی از محلات شهر سنندج، برطرف شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، هر از چند گاهی قطعی آب بدون اطلاع‌رسانی قبلی به جهت اقدامات پیشگیرانه و ذخیره آب در سطح شهر سنندج، شهروندان را سردرگم و آزرده خاطر می‌کند؛ این‌بار در ماه مبارک رمضان! 

ماجرا از این قرار است از ساعت ۶:۳۰ صبح امروز تا ساعت ۱۳ ظهر امروز آب برخی از محلات هسته مرکزی شهر سنندج قطع بود. تعدادی از شهروندان ساعت ۱۲ ظهر امروز در تماس با خبرنگار تسنیم ضمن انعکاس این وضعیت، اظهار داشتند که متأسفانه شاهد قطعی آب چند ساعته در خیابان شهدا و طالقانی هستیم.

این شهروندان سنندجی مدعی بودند علی‌رغم پیگیری‌های متعدد؛ کسی در این زمینه پاسخگو نبوده و حتی تماس‌های ما با شماره ۱۲۲ هم بی‌پاسخ  است. آنان از خبرنگار تسنیم خواستار پیگیری موضوع شدند.

ادریس شریفی مدیر روابط عمومی آبفا کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پاسخ به این سؤال که آیا آب برخی از محلات هسته مرکزی شهر سنندج قطع شده است؟ از پیگیری این مطالبه خبر داد و پس از دقایقی در تماس تلفنی، شکستگی لوله را علت این موضوع عنوان کرد.

وی گفت: بر اثر شکستگی لوله از صبح امروز آب محلات خیابان طالقانی و سه راه برق تا میدان فیض‌آباد سنندج قطع شده و بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته، چنانچه مشکل تا یک ساعت دیگر برطرف نشود، مقطعی به خاطر ماه رمضان رفع و انجام عملیات لازم به اواخر شب موکول خواهد شد تا شهروندان با مشکل مواجه نشوند.

مدیر روابط عمومی آبفا کردستان ساعت ۱۳:۰۴ دقیقه ظهر امروز مجدد با خبرنگار تسنیم تماس گرفت و از رفع این مشکل به صورت کلی خبر داد. پیگیری‌های مجدد خبرنگار تسنیم از شهروندان نیز حاکی از وصل مجدد آب این محلات اما رنگ آب تغییر یافته که تا بازگشت به وضعیت اولیه، به خاطر شکستگی لوله مقداری زمان‌بر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha