۰ نفر

تاکید وزیرخارجه بر توسعه روابط با پاریس

۲۳ اسفند ۱۴۰۲، ۱۸:۱۰
کد خبر: 830580
تاکید وزیرخارجه بر توسعه روابط با پاریس

رئیس دستگاه دیپلماسی در دیدار سفیر جدید ایران در فرانسه بر لزوم بهره‌گیری از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود در ۲ کشور ایران و فرانسه برای توسعه روابط در ابعاد مختلف سیاسی و اقتصادی تاکید کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، «محمد امین نژاد» سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در فرانسه در آستانه عزیمت به محل ماموریت، با «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه دیدار و گزارشی از آخرین وضعیت حوزه ماموریت و روابط فی‌مابین در عرصه‌های مختلف و همچنین برنامه‌های پیش‌ رو برای تنظیم و توسعه مناسبات و همکاری‌ها را ارائه کرد.

امیرعبداللهیان نیز در این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت توسعه و تحکیم روابط و مناسبات جمهوری اسلامی ایران با کشورها و مناطق مختلف جهان بر اساس راهبرد کشور و برنامه‌های دولت سیزدهم، بر لزوم بهره‌گیری از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود در ۲ کشور ایران و فرانسه برای توسعه روابط در ابعاد مختلف سیاسی و اقتصادی تاکید کرد و برای سفیر جدید ایران در ماموریت پیش رو آرزوی موفقیت کرد.  

امین نژاد پیش از این در سمت‌های سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشورهای نیجر، ساحل عاج و زیمبابوه، سرپرست سفارت ایران در آلبانی، معاون سفارت ایران در بلژیک و نهادهای اروپایی، سرپرست اداره دوم غرب اروپا و معاون مدیرکل و رئیس اداره آفریقا خدمت کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha