۰ نفر

عامل اغفال دختر نوجوان دستگیر شد

۱۹ اسفند ۱۴۰۲، ۱۴:۲۶
کد خبر: 829444
عامل اغفال دختر نوجوان دستگیر شد

رییس پلیس آگاهی پایتخت از بازگرداندن دختر گمشده به آغوش گرم خانواده خبر داد و گفت: در رابطه با این پرونده یک متهم دستگیر شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: اواخر امسال، زن جوانی به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت، ساعتی قبل دختر نوجوانم برای خرید از خانه بیرون رفته اما دیگر بازنگشته است.

این مقام ارشد انتظامی ابزار داشت: زن جوان به کارآگاهان گفت، دخترش قصد داشت تا با پسر جوانی ازدواج کند اما ما مخالف بودیم به‌خاطر همین شاید او فرار کرده است، لطفاً کمک کنید.

وی افزود: پس از تشکیل پرونده در دایره چهارم پلیس آگاهی (ویژه فقدان) تیمی زبده از کارآگاهان راهی محل مورد نظر شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم پی بردند، دختر نوجوان به سوپرمارکت مراجعه نکرده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان کرد: کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه فقانی متوجه شدند، دختر گمشده توسط یک پسر جوان با شگرد ازدواج اغفال شده و از خانه فرار کرده است که همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با روش‌های علمی مقصد فرار آنها را در استان البرز شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی طی یک عملیات منسجم موفق به دستگیری متهم شدند که در ادامه نیز دختر نوجوان پیدا شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر اغفال دختر نوجوان مبنی بر فرار از خانه به قصد ازدواج اعتراف کرد.

سردار گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، دختر گمشده به آغوش گرم خانواده خود بازگردانده شد و متهم کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • عباس IR ۱۷:۲۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۹
    0 0
    ببخشید سوپر مارکتی به کاراگاهان گفت که دختر برای خرید لواشک به انجا نرفته یا کاراگاهان از شگردهای بروز وجدید وشم پلیسی خودشان کشف کردن که به انجا نرفته وپسر از روش گول مالی در ازدواج استفاده کرده