۰ نفر

نیمی از دلارها بی مشتری ماندند!

۱۳ اسفند ۱۴۰۲، ۱۸:۰۸
کد خبر: 828270
نیمی از دلارها بی مشتری ماندند!

بانک مرکزی اعلام کرد: در معاملات امروز سامانه نیما از مجموع ۲۳۳ میلیون دلار حواله عرضه شده، ۱۱۱ میلیون دلار آن معامله شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از از بانک مرکزی، امروز یکشنبه سیزدهم اسفند ماه ۱۴۰۲ در مجموع معادل ۲۳۳ میلیون دلار حواله ارزی عرضه شد که از این میزان ۱۱۱ میلیون دلار معادل ۴۸ آن معامله شد.

به این ترتیب در معاملات امروز سامانه نیما از مجموع ۲۳۳ میلیون دلار حواله ارزی عرضه شده ۱۲۲ میلیون دلار ان معادل ۵۲ درصد کل عرضه حواله‌های عرضه شده به فروش نرسید.

این در حالی است که در معاملات روز گذشته از مجموع معادل ۳۹۴.۱ میلیون دلار حواله ارزی عرضه شده ۲۸۸.۸ میلیون دلار معادل ۷۳ آن معامله شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • شهر وند IR ۱۱:۴۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۴
  0 0
  می شود با نظارت در این جنگ ارزی با دشمن مقابله کرد و‌جلو این نا بسامانی و جو روانی اون هم در استانه شب عیدی با همت فداکاران ارز از چهل عبور نکند و‌جلو ولال بازی که‌ منشا ان به بازار خودرو و‌سودجویی هست گرفته شود و با مدیریت کار امد می شود و‌امکان ان هست ودر صورت تحقق وارد یک مبارزه ارزی که استکبار جهانی برای این مرزو بوم سناریو سازی می کند گرفته شود و‌جو روانی برای بدبینی جامعه رقم نتواند زد شهر وند

  پاسخ سایت: درسته🙏🏼

 • IR ۰۶:۱۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۵
  0 0
  برید از مردم بپرسید می‌گویند اینقدرتقاضا برای دریافت ارز زیاده که بعضی کافی نت ها ربات می‌گذارند وسریع سقف درخواست ارز پرسیده.اگر نتوانید پاسخگوی مردم باشید وآمارتان باواقعیتها یکی نباشدمردم به گفته های شمابی اعتماد میشوند