۲ نفر

در گفتگو با اقتصاد آنلاین عنوان شد؛

پی جویی و اکتشاف بیش از ۲۵ معدن کشور با راهبری تجلی

۱۳ اسفند ۱۴۰۲، ۱۵:۰۰
کد خبر: 827986
پی جویی و اکتشاف بیش از ۲۵ معدن کشور با راهبری تجلی

خسروی عضو موظف هیات مدیره شرکت تجلی با بیان اینکه شرکت تجلی سرمایه‌گذاری‌های مختلفی در خصوص اکتشافات انجام داده است، گفت: در حال حاضر عملیات پی‌جویی و اکتشاف در زمینه مس، طلا و عناصر نادر خاکی در بیش از ۲۵ معدن در حال انجام است که امیدواریم بتوانیم نتیجه درست و قابل قبولی از این فعالیت‌ها دریافت کنیم.  

غلامرضا خسروی عضو موظف هیات مدیره شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در گفتگو با خبرنگار اقتصاد آنلاین گفت: پایه پیشرفت ما در معادن، اکتشافات است و باید از تکنولوژی روز دنیا همراه با سرمایه‌گذاری‌های بیشتر و جدی‌تر در این زمینه استفاده شود تا بتوانیم به اهداف موردنظر در حوزه معادن دست پیدا کنیم.

 وی با اشاره به نقش موثر اکتشافات در تامین مواد اولیه برای حلقه‌های زنجیره ارزش افزود: شرکت تجلی از زیرمجموعه‌های شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن)، به عنوان اولین شرکت پروژه محور، تمرکز بسیاری بر توسعه و اکتشافات معادن دارد.

عضو موظف هیات مدیره شرکت تجلی با بیان اینکه شرکت تجلی سرمایه‌گذاری‌های مختلفی در خصوص اکتشافات انجام داده است گفت: در حال حاضر عملیات پی‌جویی و اکتشاف در زمینه مس، طلا و عناصر نادر خاکی در بیش از ۲۵ معدن در حال انجام است که امیدواریم بتوانیم نتیجه درست و قابل قبولی از این فعالیت‌ها دریافت کنیم.  

خسروی گفت: متاسفانه سرمایه گذاری کافی همراه با تکنولوژی روز در بخش اکتشاف در سال‌های گذشته صورت نپذیرفته و شرکت تجلی در نظر دارد با سرمایه گذاری جدی در این بخش ، معادن پرپتانسیل را خصوصا در بخش عناصر نادر خاکی شناسایی نماید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha