۰ نفر

مرگ تلخ مرد زنجانی بر اثر گازگرفتگی

۱۲ اسفند ۱۴۰۲، ۱۵:۲۶
کد خبر: 827979
مرگ تلخ مرد زنجانی بر اثر گازگرفتگی

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: یک نفر براثر گازگرفتگی جان باخت و ۲ نفر نیز راهی بیمارستان شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  صد آنلاین ، رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: یک نفر براثر گازگرفتگی جان باخت و ۲ نفر نیز راهی بیمارستان شدند.

 داریوش تقی‌لو در رابطه با حادثه گازگرفتگی، اظهار کرد: صبح امروز (شنبه ۱۲ اسفندماه) در پی اعلام حادثه گازگرفتگی در روستای پیرسقا، تکنسین‌های اورژانس و ۳ کد آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.  وی از مصدومیت ۲ نفر (آقای ۵۰ و ۲۵ ساله) بر اثر حادثه گازگرفتگی مذکور خبر داد و افزود: متاسفانه یک نفر دیگر نیز بر اثر این حادثه جان باخت. این مسئول با بیان اینکه مصدومان به بیمارستان بوعلی سینا خرم‌دره منتقل شدند، تصریح کرد: یک آقای ۱۹ ساله حین انتقال به بیمارستان دچار ایست قلبی و تنفسی شد و جهت ادامه درمان و احیاء به درمانگاه صائین‌قلعه تحویل داده شد ولی متاسفانه جان خود را از دست داد. رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان ضمن تاکید بر لزوم رعایت نکات پیشگیری از گازگرفتگی، خاطرنشان کرد: علت این حادثه در دست بررسی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha