۰ نفر

واکنش پوتین به ادعای حمله روسیه به اروپا: مزخرف نگویید!

۱۰ اسفند ۱۴۰۲، ۱۴:۴۶
کد خبر: 827607
واکنش پوتین به ادعای حمله روسیه به اروپا: مزخرف نگویید!

رییس‌جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در سخنرانی سالیانه برای پارلمان این کشور، ادعای غرب درباره قصد مسکو برای حمله به اروپا را مزخرف خواند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، پوتین در یک سخنرانی اعلام کرد که مقابله روسیه با تهدیدات ناتو امری ضروری است.رئیس‌جمهور روسیه در سخنرانی سالیانه برای پارلمان این کشور ضمن هشدار درباره تحرکات غربی‌ها برای هدف قرار دادن روسیه به بهانه حمایت از اوکراین تصریح کرد که «غرب می‌گوید که روسیه می‌خواهد به اروپا حمله کند. این (حرف) مزخرف است».وی اعلام کرد، ضروری است که روسیه مواضع راهبردی خود را تقویت کند تا تهدیدات ناتو را خنثی کند.

واکنش پوتین به ادعای حمله روسیه به اروپا: مزخرف نگویید!رئیس‌جمهور روسیه با اشاره به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور فرانسه درباره احتمال نیروی نظامی غربی به اوکراین هشدار داد: «عواقب مداخلات احتمالی بسیار فاجعهبارتر خواهد بود».پوتین، ادعای اخیر غربی‌ها درباره تلاش روسیه برای استقرار سلاح‌های اتمی در فضا را رد کرد و «نادرست» توصیف کرد.رئیس‌جمهور روسیه با هشدار درباره تلاش غرب برای تضعیف روسیه از درون اعلام کرد که «بدون حضور یک روسیه مستقل و قوی، وجود یک نظم جهانی استوار ناممکن است».

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha