۰ نفر

زمان آغاز بارش باران در شیراز / هوا فارس زمستانی می‌شود!

۹ اسفند ۱۴۰۲، ۲۱:۰۵
کد خبر: 827482
زمان آغاز بارش باران در شیراز / هوا فارس زمستانی می‌شود!

مدیرکل هواشناسی فارس از ورود سامانه بارشی جدید از اواخر امشب به این استان خبر داد و گفت: بعد از عبور این سامانه هوای فارس به حالت زمستانه در می‌آید.

 به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مسعود حقیقت از ورود سامانه بارشی جدید از اواخر امشب، ۸ اسفندماه به استان فارس خبر داد و گفت: سامانه مذکور از اویل صبح روز چهارشنبه، ۹ اسفندماه از مناطق غربی وارد استان فارس خواهد شد و به مرور مرکز استان را دربرخواهد گرفت.

وی با بیان اینکه بارش باران در شیراز از ساعت ۸ الی ۹ صبح روز چهارشنبه آغاز خواهد شد که نهایتاً تا عصر این روز ادامه خواهد داشت، افزود: این سامانه از سمت غرب به سمت مرکز و نوار جنوب غرب استان مثل لامرد، مهر و جنوب فراشبند و... کشیده می‌شود.

مدیرکل هواشناسی فارس با تصریح اینکه سامانه مذکور بارش‌های نسبتاً خوبی دارد، افزود: در مناطق سردسیری و مرتفع قطعاً بارش‌ها به صورت برف خواهد بود.

وی با بیان اینکه بعد از عبور از این سامانه دمای هوای استان فارس کاهش خواهد داشت، گفت: پیش‌بینی می‌شود از روز شنبه هفته پیش‌رو هوای فارس به حالت زمستانه درآید.

حقیقت در پایان سردترین نقطه استان فارس طی ۲۴ ساعت گذشته را دشت نمدان اقلید با دمای هوای منفی ۷ درجه و گرم‌ترین را لامرد با دمای هوای ۲۹ درجه بالای صفر اعلام کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha