۰ نفر

سارق جفت پلاک‌های قم، تهران و شیراز دستگیر شد

۸ اسفند ۱۴۰۲، ۱۹:۳۰
کد خبر: 827249
سارق جفت پلاک‌های قم، تهران و شیراز دستگیر شد

فرمانده انتظامی کوه‌چنار از دستگیری سارق جفت پلاک خودروها در استان‌های تهران، قم و شیراز به همراه کشف ۴ جفت پلاک سرقتی خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، حسینعلی شیروانی امروز، ۸ اسفندماه با اعلام این خبر بیان کرد: ماموران انتظامی کوه‌چنار حین کنترل خودروهای عبوری به یک سواری پژو پارس سفید رنگ مشکوک و دستور ایست دادند که راننده بدون توجه اقدام به فرار کرد.

وی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز مأموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند خودرو را توقیف و راننده را نیز دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی کوه‌چنار ادامه داد: در استعلام اولیه از سامانه پلیس آگاهی مشخص شد که پلاک الصاقی خودرو مسروقه است.

شیروانی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو ۴ جفت پلاک مسروقه که سابقه سرقت از استان‌های تهران، قم و شیراز داشت کشف شد. 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه راننده جهت اقدامات مجرمانه اقدام به سرقت پلاک‌ها می‌کرده است، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

وی با بیان اینکه برخورد قاطع با مجرمان و ناامن کردن محیط برای آنان و همچنین پاسداری از حقوق اقشار مختلف جامعه و ارتقاء امنیت عمومی هدف اصلی پلیس است، از شهروندان خواست همچون گذشته پلیس را در اجرای ماموریت‌های محوله یاری رسانند و موارد مشکوک را از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha