۰ نفر

توصیه‌های ترافیکی به تهرانی‌ها در شب یلدا

۳۰ آذر ۱۴۰۲، ۸:۳۰
کد خبر: 815021
توصیه‌های ترافیکی به تهرانی‌ها در شب یلدا

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت، توصیه‌هایی را به منظور مدیریت بهتر ترافیکی شب یلدا به شهروندان ارائه کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت با اشاره به فرارسیدن شب یلدا اعلام کرد: در آخرین شب پاییز که در فرهنگ ایرانی به نام شب یلدا جشن گرفته می‌شود، رعایت ب رخی از نکات ترافیکی می‌تواند موجب کاهش ترافیک در معابر شود.

یکی از نکات مهم این است که شهروندانی که برای خرید شب یلدا به مراکز و محل‌های خرید مراجعه می‌کنند، وسیله نقلیه خود را در محل‌های مناسب پارک کرده و از توقف در محل‌های غیرمجاز یا به شکل دوبله جدا خودداری کنند. همچنین لازم است که رانندگان گرامی به این موضوع توجه داشته باشند که حتماً نباید خودروی آنان دقیقاً مقابل مرکز خرید و مغازه‌ها پارک شود و می‌توان وسیله نقلیه را کمی دورتر از محل و در جای مناسب پارک کرد.

در چند سال گذشته فردای شب یلدا، آغاز روز کاری بود، اما با توجه به اینکه امسال فردای شب یلدا مصادف با روز جمعه است، توصیه می‌شود که شهروندان زمان بازگشت خود را مدیریت کرده و با حالت خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند. همچنین پرهیز از عجله و شتاب در تردد و رانندگی نیز موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت، با اعلام اینکه مأموران پلیس راهور برای مدیریت ترافیک در سطح معابر حضور دارند، از رانندگان خواست که با مأموران پلیس راهور همکاری کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha