۱ نفر

درآمد مولوی عبدالحمید از کجاست؟

۲۰ آذر ۱۴۰۲، ۱۰:۰۸
کد خبر: 813083
درآمد مولوی عبدالحمید از کجاست؟

متولیان مسجد مکی در جهت کسب منافع نامتعارف و شخصی به‌صورت غیرقانونی با کمک عوامل خارجی تعدادی ماینر وارد کشور کرده و با سوءاستفاده از برق رایگان مسجد و مدرسه مکی اقدام به استخراج رمزارز کرده‌اند.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛روزنامه کیهان؛ تا قبل از مردادماه سال جاری برق مصرفی روند ثابتی داشته است، اما در قبض مردادماه به‌طور جهشی مصرف برق بیش از ۱۶ هزار کیلووات (معادل ریالی تعرفه عادی مبلغ بیش از یک میلیارد تومان) افزایش یافته که این افزایش همزمان با راه‌اندازی تعداد ۸۰ دستگاه ماینر در مکان فوق بوده است.

افشاگری درباره معاملات نفتی احمدی نژاد و محصولی /دلارها را با چمدان به ایران آوردند /احمدی نژاد گفت در لیست میرحسین هستم یا نه!

شهر زاهدان و استان سیستان و بلوچستان یکی از مناطقی بود که در اغتشاشات سال گذشته به‌بهانه‌های مختلف تلاش شد آتش آشوب در آنجا شعله‌ور بماند و پس از فرونشستن غبار فتنه در کشور، جریان‌هایی از داخل و خارج کماکان تلاش داشته و دارند تا ناامنی و بی‌ثباتی را در این منطقه زنده نگه دارند.پس از انتشار این خبر در رسانه‌ها، ‌دفتر ‌امام‌جمعه اهل‌سنت زاهدان ضمن تکذیب کامل موضوع، ‌آن را «در راستای پرونده‌سازی و تشدید فشارها بر مجموعۀ دارالعلوم مکی» عنوان کرد، اما خبرگزاری تسنیم با انتشار یک کلیپ اسنادی از مزرعه غیرقانونی ماینرهای مسجد مکی زاهدان را به طور عینی فاش ساخت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha