۰ نفر

پرونده «کاوه رضایی» به کجا رسید؟

۱۹ آذر ۱۴۰۲، ۱۹:۳۹
کد خبر: 812991
پرونده «کاوه رضایی» به کجا رسید؟

باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز اعلام کرد که رای پرونده شکایت «کاوه رضایی» بهمن ماه سال‌جاری صادر می شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در اطلاعیه روز یکشنبه باشگاه تراکتور آمده است: پیرو پیگیری‌های هواداران به اطلاع می‌رساند که کاوه رضایی فصل گذشته (۱۴۰۲ - ۱۴۰۱) با عقد قرارداد یک ساله به تراکتور پیوست و قراردادش را در نیم فصل مسابقات به صورت یک طرفه فسخ کرد که سازمان لیگ بدون دخالت باشگاه تراکتور، این پرونده را به کمیته تعیین وضعیت ارجاع داد.

این اطلاعیه افزوده است: این کمیته؛ فسخ قرارداد کاوه رضایی را غیر موجه دانست و او را از بازی تا پایان فصل محروم کرد و در ادامه، کمیته استیناف نیز این حکم صادره را تائید کرد.

بر اساس این اطلاعیه؛ کاوه رضایی در ادامه با پرداخت هزینه کلان به خاطر حکم صادر شده، علیه فدراسیون فوتبال در دادگاه دیوان عالی ورزش در لوزان سوئیس (CAS) شکایت کرد که این دادگاه، جلسه‌ای ۶ ساعته به طور برخط با حضور کاوه رضایی، باشگاه‌های تراکتور، استقلال و نماینده فدراسیون فوتبال برگزار کرد و در این جلسه دفاعیات طرفین شنیده شد و حکم این پرونده توسط قاضی آلمانی در اوایل بهمن ماه صادر خواهد شد.

بر اساس این اطلاعیه، فدراسیون فوتبال و باشگاه تراکتور منتظر حکم قاضی آلمانی هستند که اگر فسخ قرارداد بازیکن پذیرفته نشود، شکایت این باشگاه از بازیکن مجدد به جریان می‌افتد؛ بر این اساس علت اصلی استرداد شکایت از بازیکن همین حالت انتظار است که برای باشگاه و حتی فدراسیون وجود دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha