۰ نفر

جبلی: درِ صدا و سیما بر روی همه سلبریتی‌ها باز است

۱۸ آذر ۱۴۰۲، ۱۸:۵۲
کد خبر: 812779
جبلی: درِ صدا و سیما بر روی همه سلبریتی‌ها باز است

رییس سازمان صداوسیما گفت: درب صداوسیما بر روی همه سلبریتی ها باز است البته این نکته را هم باید درنظر داشت که سلبریتی ها در راستای منافع مردم و کشور باشند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، پیمان جبلی در حاشیه سفر به کاشان برای حضور در هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند که در تالار شهر شهرداری کاشان برگزار شد اظهار داشت: صداوسیما از تمام ظرفیت های موجود برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی استفاده می کند.

وی با اشاره به اینکه درب های سازمان صداوسیما بر روی همه سلبریتی ها باز است، ابراز داشت: البته این نکته را هم باید درنظر داشت که سلبریتی ها در راستای منافع مردم و کشور باشند.

رییس سازمان صداوسیما تاکید کرد: سلبریتی ها باید در غم و شادی همراه مردم باشند و حتماً می توان از ظرفیت آنها در رویدادهای اجتماعی هم استفاده کرد چراکه هم افزایی چهره ها می تواند اتفاقات خوبی را برای مردم و کشور و رسانه صداوسیما رقم بزند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود انتقاد برخی نسبت به پخش موسیقی مبتذل در صداوسیما را به حق ندانست و تصریح کرد: همه دستگاه های متولی فرهنگی باید در این حوزه وظایف خود را انجام دهند.

جبلی با بیان اینکه در سازمان صداوسیما سعی می کنیم که از تولیدات فاخر در حوزه موسیقی استفاده کنیم، گفت: بر این مبنا و با توجه به ضرورت این موضوع دفتر شعر و موسیقی سازمان صداوسیما تبدیل به مرکز شده است.

وی با اشاره به رونمایی از یک قطعه جدید از ارکستر سمفونی صداوسیما گفت: با توجه به ظرفیت های این ارکستر امیدواریم به زودی شاهد رونمایی از آثار دیگری هم باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha