۰ نفر

امام جمعه اصفهان: برخی دچار این قضاوت کودکانه شده‌اند و خدمات انقلاب را نادیده می‌گیرند

۱۷ آذر ۱۴۰۲، ۱۷:۱۵
کد خبر: 812571
امام جمعه اصفهان: برخی دچار این قضاوت کودکانه شده‌اند و خدمات انقلاب را نادیده می‌گیرند

طباطبائی‌نژاد، امام جمعه اصفهان با بیان اینکه برخی مواقع انسان دچار قضاوت کودکانه می‌شوند، گفت: در حال حاضر برخی دچار این قضاوت کودکانه شده‌اند و خدمات انقلاب اسلامی را نادیده می‌گیرند. ضرورت دارد امروز نیمه پر لیوان را ببینیم امروز آن قدری ایران سربلند شده است که مقامات آمریکایی واهمه حضور ایران در جنگ اخیر را دارند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر،امام جمعه اصفهان گفت: یکی از جهادهای امروز حضور پای صندوق‌های رأی است و امیدواریم مردم انقلابی اصفهان در انتخابات پیش رو بیشترین میزان مشارکت را ثبت کنند.

 آیت‌الله سید یوسف طباطبائی‌نژاد در خطبه نماز جمعه این هفته اصفهان اظهار کرد: امام (ره) از سال‌ها پیش بسیاری وقایع امروز را اندیشیدند و در اولین اقدام دستور به تعطیلی سفارت اسرائیل و بازگشایی سفارت فلسطین دادند.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی دست نشانده آمریکای جنایتکار و انگلیس است تا در قلب کشورهای اسلامی نفوذ کنند، امروز شاهدیم در بسیاری از کشورهای اسلامی دولت‌های وابسته به آمریکا حضور دارند که جرأت کمک به مردم مظلوم فلسطین را ندارند و ذلت استکبار را پذیرفتند.

خطیب نماز جمعه اصفهان خاطر نشان کرد: در این راستا حضرت علی (ع) می‌فرمایند حیات یعنی زندگی مرگ پیروزمندانه مانند شهدا و مرگ به معنای زندگی ذلت بار و قرار گرفتن زیر سلطه کافران است، امروز برخی از کشورهای اسلامی که جرأت حمایت از مردم مظلوم فلسطین را ندارند مرده‌اند.

وی با بیان اینکه برخی مواقع انسان دچار قضاوت کودکانه می‌شوند، گفت: در حال حاضر برخی دچار این قضاوت کودکان شده‌اند و خدمات انقلاب اسلامی را نادیده می‌گیرند. ضرورت دارد امروز نیمه پر لیوان را ببینیم امروز آن قدری ایران سربلند شده است که مقامات آمریکایی واهمه حضور ایران در جنگ اخیر را دارند.

طباطبائی‌نژاد یکی از جهادهای امروز حضور پای صندوق‌های رأی دانست وافزود: امیدواریم مردم انقلابی اصفهان در انتخابات پیش رو بیشترین میزان مشارکت را ثبت کنند.

وی بیان داشت: فاصله بین مسلمانان و کافران ترک نماز واجب است، برهمین اساس قرآن کریم تاکید می‌کند وای بر کسانی که به نماز بی اعتنایی می‌کنند، در این راستا امام صادق (ع) می‌فرمایند: بعد از شناخت خدا چیزی جز نماز افضل نخواهد بود، زیرا نماز عمود دین ا ست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha