۰ نفر

وزیر بین‌الملل حزب حاکم چین با امیرعبداللهیان دیدار کرد

۱۵ آذر ۱۴۰۲، ۲۳:۳۹
کد خبر: 812293
وزیر بین‌الملل حزب حاکم چین با امیرعبداللهیان دیدار کرد

وزیر بین‌الملل حزب حاکم چین امروز با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار  لیو جیان چائو وزیر بین الملل حزب حاکم چین، با ایشان، استمرار رایزنی های نهادهای حاکمیتی، احزاب و تعاملات اندیشکده ای میان دو کشور با هدف تقویت شناخت متقابل را مهم ارزیابی کرد و بر لزوم گسترش همکاری های مردمی، تبادلات استانی و گردشگری تاکید کرد.

لیو جیان چائو وزیر بین الملل حزب کمونیست نیز با ابراز خرسندی از رایزنی های انجام شده در تهران، تقویت تبادلات مردمی و گردشگری، همکاری های رسانه ای و ارتباط بیش از پیش جوانان، دانشجویان و نخبگان دو کشور در چارچوب تعاملات علمی و دانشگاهی را تعمیق بخش شناخت متقابل و تسهیل کننده تقویت همکاری های همه جانبه دو کشور در چارچوب برنامه همکاری جامع 25 ساله ارزیابی نمود.

طرفین در این دیدار ضمن مرور همکاری‌های دوجانبه در پرتو توافقات و اسناد امضا شده در سفر ریاست جمهوری اسلامی ایران به چین در بهمن 1401، در خصوص آخرین تحولات غزه و افغانستان و مسائل مورد علاقه گفتگو کردند.

لیو جیان چائو رئیس دپارتمان ارتباطات بین المللی حزب کمونیست چین و هیات همراه که در سفری 2 روزه به دعوت رسمی مجمع تشخیص مصلحت نظام در تهران حضور دارد با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و نمایندگان احزاب کشور دیدار و گفتگو کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha