۰ نفر

پرداخت خسارت‌های درمانی بیمه شدگان ایثارگر در کمتر از ۲۰ روز

۱۳ آذر ۱۴۰۲، ۱۳:۳۳
کد خبر: 811778
پرداخت خسارت‌های درمانی بیمه شدگان ایثارگر در کمتر از ۲۰ روز

مدیر بیمه های درمان شرکت بیمه دی که طرف قرار داد بنیاد شهید و امور ایثارگران است، در خصوص روند پرداخت خسارت های درمانی بیمه شدگان ایثارگر می گوید: اکنون خسارت ها نهایت ظرف ۲۰ روز پرداخت می شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، یکی از موضوعات مهمی که دفعات زیاد دچار مشکل شده، بحث بیمه و خدمات درمانی ایثارگران است. موضوعی که هر خلل کوچکی در آن مشکلات بزرگی برای جامعه هدف ایجاد می کند. اما اکنون حدود دو سال است که با پرداخت به موقع سرانه درمان بنیاد شهید توسط سازمان برنامه و بودجه، بحث درمان و بیمه ایثارگران با مشکل کمتری مواجه است.

مصطفی نظری مدیر بیمه های درمان شرکت بیمه دی که طرف قرار داد بنیاد شهید و امور ایثارگران است، در خصوص روند پرداخت خسارت های درمانی بیمه شدگان ایثارگر می گوید: اکنون خسارت ها نهایت ظرف ۲۰ روز پرداخت می شود و البته چه بسا برخی از موارد زیر ۲۰ روزه تسویه می شود.

وی با اشاره به اینکه این روند از ابتدای سال جاری آغاز شده است، بیان داشت: البته تعداد کمی از پرونده ها هم بوده که بیش از ۲۰ روز از زمان پرداخت خسارتش گذشته، آن هم به این علت که لازم بوده مدارک مجدد بررسی شود.  

نظری افزود: پرونده های خسارت درمانی به صورت هفتگی بررسی شده و گزارش آن نیز به مدیر عامل شرکت داده می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha