۰ نفر

قیمت یورو امروز ۱۳ آذر ماه ۱۴۰۲ در بازار

۱۳ آذر ۱۴۰۲، ۹:۱۳
کد خبر: 811715
قیمت یورو امروز ۱۳ آذر ماه ۱۴۰۲ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.

قیمت لحظه‌ای روز یورو

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۵۴۷۹۹  تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۲۴۱ تومان کاهش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۵۵۰۴۰ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۵۳۳۰ تومان برای خرید و ۴۵۷۸۸ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۵۴۸۷۰ تعیین کردند.

قیمت یورو در بازار آزاد آذر ماه
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول آذر - - - - ۵۴۷۳۲  ۵۴۸۱۳ -
هفته دوم آذر ۵۵۱۶۷ ۵۵۰۶۰ ۵۵۲۷۸ ۵۵۱۹۲ ۵۵۶۸۲ ۵۵۴۵۶
هفته سوم آذر ۵۵۴۵۲ ۵۵۰۴۰  ۵۴۷۹۹ 

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۵۴  هزار و ۷۹۹ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۲۴۱ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته کاهش یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسانات کاهشی ، در بازار آزاد تهران ۵۵۰۴۰ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با افزایش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۵ هزار و ۸۷۰ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۱ هزار و ۷۰۰ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو  ۴۶ هزار و ۷۸۸ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۱ هزار و ۶۲۵ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۵  هزار و ۳۳۰ برای خرید و ۴۵ هزار و ۷۸۸ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته افزایش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۵ هزار و ۲۷۶ برای خرید و ۴۵ هزار و ۶۷۶ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند.  با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha