۰ نفر

گزارش میدانی اقتصاد آنلاین از بازار مسکن؛

۲۰۰ متر آپارتمان نوساز در قیطریه ۵۷میلیارد تومان!/ آیا خرید خانه نوساز، یک آرزو است؟

۱۳ آذر ۱۴۰۲، ۹:۵۶
کد خبر: 811606
۲۰۰ متر آپارتمان نوساز در قیطریه ۵۷میلیارد تومان!/ آیا خرید خانه نوساز، یک آرزو است؟

گزارش های میدانی از معاملات خانه های نوساز در مناطق مختلف شهری حکایت از آن دارد که برای خرید یک آپارتمان نوساز در شرق تهران حداقل ۸ میلیارد تومان پول می خواهد، هر چند برخی آپارتمان های ۲۰۰ متری در منطقه قیطریه هم، حکایت از ضرورت تامین بودجه ای ۵۷ میلیارد تومانی دارد.

اقتصاد آنلاین_ نادیا سیه‌کار: بازار مسکن راکد است و همین رکود، فرصتهای بیشتری را برای خریداران واقعی که اتفاقا پول نقد در دست دارند فراهم می آورد. حالا شما هم با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید می توانید در تمامی مناطق تهران واحدها و آپارتمان های نوساز مختلفی همراه با امکانات مختلف را در گزینه های خود برای خرید قرار دهید که بسیازی از این گزینه‌ها، دسترسی نسبتا خوبی به ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله متر و BRT دارند.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در منطقه تهرانپارس‌غربی را دارید می توانید آپارتمانی نوساز را با متراژ ۱۰۲ متر و ۲ اتاق خواب را با بودجه ۱۱ میلیارد تومان خریداری کنید.

همچنین واحد نوساز دیگری در منطقه تهرانپارس‌شرقی با متراژ ۱۲۰ متر و ۳ اتاق خواب را با سرمایه‌ای بالغ‌ بر ۷ میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمان دیگری در منطقه پونک با متراژ ۸۰ متر و ۲ اتاق خواب نیز در روز های گذشته با قیمتی معادل ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان معامله شده است.

اگر قصد سکونت در یکی از مناطق مطرح پایتخت را دارید می توانید آپارتمانی نوساز در منطقه قیطریه را با زیربنایی معادل ۲۰۰ متر و ۳ اتاق خواب را با سرمایه‌ای معادل ۵۷ میلیارد تومان خریداری کنید.

۲۰۰ متر آپارتمان نوساز در قیطریه ۵۷میلیارد تومان!/ آیا خرید خانه نوساز، یک آرزو است؟

اگر قصد سرمایه‌گذاری در منطقه صادقیه تهران را دارید، می توانید آپارتمانی ۱۳۲ متری با ۳ اتاق خواب را با سرمایه‌ای معادل ۱۷ میلیارد و ۶۸۸ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمان نوساز دیگری در منطقه جنت‌آباد جنوبی با متراژ ۱۱۵ متر و ۲ اتاق خواب در روز های گذشته در بنگاه های کشور معادل ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

و اگر سرمایه‌ای کمتری برای خرید خانه در اختیار دارید، می توانید واحد آپارتمانی نوساز در منطقه سلسبیل تهران‌ را انتخاب کنید که این واحد با ۴۵ متر زیر بنا و ۱ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۳ میلیارد و ۳۷۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده متفاوت خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha