۰ نفر

گزارش میدانی اقتصاد آنلاین از بازار مسکن؛

خانه‌های شمال تهران میلیون دلاری شدند!

۱۲ آذر ۱۴۰۲، ۱۱:۰۵
کد خبر: 811259
خانه‌های شمال تهران میلیون دلاری شدند!

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات بزرگ ترین آپارتمان‌های تهران خواهیم‌ پرداخت.

اقتصاد آنلاین_ نادیا سیه‌کار؛ از آنجایی که در تهران با توجه به بودجه‌ای که در دست دارید میتوانید آپارتمان‌هایی با متراژ های متفاوت برای خرید و سرمایه‌گذاری پیدا کنید، در این گزارش به واحد های بزرگ و متراژ بالای تهران پرداخته‌ایم.

واحد آپارتمانی ۲۷۲ متری در محله سعادت‌آباد که یکی از مناطق خوش آب‌وهوا و مرفه‌نشین در شمال ‌غرب تهران است را میتوانید با بودجه‌ای بالغ‌بر ۶۰ میلیارد تومان خریداری کنید، همچنین لاذم به ذکر است که از ساخت این واحد ۹ سال میگذرد و این واحد دارای ۳ اتاق خواب نیز است.
همچنین واحد نوساز دیگری در همین محله با متراژ ۲۷۰ متر و ۳ اتاق خواب را میتوانید با بودجه‌ای معادل ۱۰۰ میلیارد تومان خریداری کنید.

آپارتمان دیگری در نیاوران با سنی حدود ۲۱ سال و متراژی معادل ۲۲۵ متر و ۴ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۲۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

و همچنین واحد دیگری در فرمانیه با متراژ ۲۷۰ متر و ۴ اتاق خواب با توجه به اینکه ۱۵ سال از ساخت آن میگذرد در روز های گذشته با قیمتی بالغ‌بر ۴۱ میلیارد تومان معامله شده است.

خانه‌ های شمال تهران میلیون دلاری شدند!

اگر قصد سرمایه‌گذاری در تهران و خرید ملکی با متراژ بالا را دارید میتوانید آپارتمانی ۴ خوابه با متراژ ۳۱۱ متر را در محله محمودیه را با سرمایه‌ای معادل ۱۰۸ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان خریداری کنید، توجه داشته باشید که قیمت این واحد با توجه به نوساز  بودن این ملک تایین شده است.

برای خرید پنت‌هاوس‌ی در محله زعفرانیه که متراژ آن ۴۳۰ متر باشد و ۳ سال از ساخت آن گذشته باشد و این ملک ۴ خوابه باشد لازم است مبلغی معادل ۱۵۰ میلیارد تومان پرداخت کنید.

همچنین واحد نوساز دیگری در محله الهیه با متراژ ۳۴۰ متر و ۴ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۱۴۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.


توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha