۰ نفر

بازگشایی محور چمن بید - جنگل گلستان

۶ آذر ۱۴۰۲، ۲۲:۰۶
کد خبر: 810466
بازگشایی محور چمن بید - جنگل گلستان

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی از مرمت، بهسازی و آسفالت بخش سیل بردگی محور چمن بید - جنگل گلستان و بازگشایی این محور در روز آینده (۷ آذر) خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی از مرمت، بهسازی و آسفالت بخش سیل بردگی محور چمن بید - جنگل گلستان و بازگشایی این محور در روز آینده (۷ آذر) خبر داد.

 محمد مشتری گفت: عملیات مرمت، بهسازی و آسفالت بخش سیل بردگی محور چمن بید - جنگل گلستان در محدوده دیوار سنگی با تلاش شبانه روزی مجموعه راهداری اجرا شد و این محور فردا زیر بار ترافیک خواهد رفت.

 وی با اشاره به بازسازی موقت مسیر یاد شده، افزود: پاکسازی و بازگشایی سیل بردگی این محور به طول ۵۰۰ متر انجام شده است و دیواره های ساحلی به محض تزریق اعتبارات ملی، توسط شرکت زیر ساخت اجرا می‌شود.

مشتری تصریح کرد: با وجود این که هنوز این مسیر بازگشایی نشده اما شب گذشته و امروز صبح شاهد بار ترافیکی در محور چمن بید - جنگل گلستان و بالعکس بودیم که این موضوع با توجه به کارگاهی بودن مسیر، احتمال وقوع هرگونه حادثه را داشت اما با مدیریت مجموعه راهداری از بروز حوادث جاده‌ای جلوگیری شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha