۰ نفر

عضو فقیه شورای نگهبان:

ان‌شاءالله با کمک اهل بیت، مجلسی انقلابی انتخاب شود

۶ آذر ۱۴۰۲، ۲۱:۱۷
کد خبر: 810465
ان‌شاءالله با کمک اهل بیت، مجلسی انقلابی انتخاب شود

عضو فقیه شورای نگهبان گفت: ان‌شاءالله با کمک اهل بیت، در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان خداوند ذهن‌ها را به سمت بهترین گزینه‌ها هدایت کند و مجلسی انقلاب و خداترس و خبرگانی شایسته انتخاب شوند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، آیت‌الله سیدمهدی شب‌زنده‌دار شامگاه امروز، ششم آذر در افتتاحیه سوگواره نگین شکسته که در حسینیه آل‌یاسین مشهد برگزار شد، اظهار کرد: ما در مقابل صدیقه طاهره چند وظیفه داریم؛ اول اینکه نگذاریم مصائب ایشان فراموش شود و با برگزاری مجالس، تبیین صحیح و بهره‌گیری از ابزار هنر، جریان فاطمی را در جامعه زنده نگه داریم.

وی اضافه کرد: وظیفه دوم این است که‌ با تحلیل و تفکر درست، درس‌هایی را از زندگی حضرت فاطمه استنباط کنیم و در اختیار بشریت قرار دهیم. سومین وظیفه ما پیاده‌سازی این آموخته‌ها در زندگی سیاسی، اجتماعی و فردی است. وظیفه چهارم نیز توسل و تمسک به دامان آن بزرگوار است.

عضو فقیه شورای نگهبان با تاکید بر اینکه برای رسیدن به سعادت باید دست به دامان اولیای الهی شویم، عنوان کرد: اهل بیت وسیله هستند و این انقلاب شکوهمند به واسطه توسل به خاندان پیامبر(ص) به پیروزی و موفقیت رسید. سید مقاومت می‌گوید ما هر گاه کار سخت می‌شد، به صدیقه طاهره متوسل می‌شدیم و بر همین اساس امروز می‌بینیم که مقاومت بر دشمن صهیونیست فائق آمده است.

شب‌زنده‌دار ادامه داد: حاج قاسم نیز  به فاطمه زهرا(س) توسل داشت و رهبر انقلاب هم به توجه و توسل همیشگی به حضرت فاطمه تاکید دارند. مسئولین باید به محافل صدیقه طاهره کمک کنند. امروز دشمن از هنر علیه اهل بیت و ایمان استفاده می‌کند و ما نیز باید با این ابزار به جنگ توطئه‌ها برویم‌.

وی بیان کرد: ان‌شاءالله با کمک اهل بیت، این انقلاب شکوهمند به آرمان‌های خود دست یابد، در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان خداوند ذهن‌ها را به سمت بهترین گزینه‌ها هدایت کند و مجلسی انقلاب و خداترس و خبرگانی شایسته انتخاب شوند که در راه اعتلای اسلام و تحکیم حق انجام وظیفه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha