۰ نفر

آیا میشود با ۲۵ میلیون تومان بدون دغدغه بیت کوین استخراج کرد؟

۲۸ آبان ۱۴۰۲، ۱۲:۲۴
کد خبر: 808919
آیا میشود با ۲۵ میلیون تومان بدون دغدغه بیت کوین استخراج کرد؟

ممکن است بسیاری فکر کنند سرمایه گذاری در ماینینگ و استخراج بیت کوین با سرمایه کم امکان پذیر نیست و یا بسیاری تصور کنند استخراج بیت کوین کاری بسیار پر دغدغه و مشکل است. در این مقاله قصد داریم به بررسی سرمایه گذاری در ماینینگ بیت کوین با حداقل سرمایه و بدون دغدغه بپردازیم.

یکی از راه های استخراج بیت کوین خرید دستگاه ماینر و استخراج به صورت انفرادی در منزل، کارگاه، کارخانه و ... است. در این روش اولین مشکل، غیر قانونی بودن استفاده از دستگاه ماینر بدون داشتن مجوز ماین است. مشکل بعدی تامین برق و هزینه سرسام آور آن است. مشکل دیگر نگهداری از دستگاه ماینر از نظر نرم افزاری و سخت افزاری است که نیاز به دانش زیاد فنی دارد.

همه این موارد ذکر شده در بالا باعث از بین رفتن علاقه سرمایه گذاران به استخراج بیت کوین شده است. حال سوال اینجاست که چه راه حلی برای مشکلات ماینینگ وجود دارد؟

شرکت داراماینر به عنوان اولین پلتفرم ماینینگ قانونی در ایران با ثبت اولین قرارداد بین المللی رمز ارزی با بزرگترین فارم ماینینگ روسیه و همچنین اخذ مجوزات قانونی در ایران توانسته است سرمایه گذاران نام آشنایی را در حوزه صنعت ایران با خود همراه کرده و سرمایه کاربران علاقه مند به حوزه رمز ارز در ایران را تضمین نماید.

آیا میشود با ۲۵ میلیون تومان بدون دغدغه بیت کوین استخراج کرد؟

طرح ماینینگ خرد داراماینر:

به گزارش داراماینر حداقل سرمایه مورد نیاز ۲۵ میلیون تومان است و سرمایه گذاران در این طرح میتوانند سود بیت کوین خود را به صورت ماهیانه از استخراج دستگاه ماینر اجاره شده دریافت نمایند. در انتهای طرح سرمایه اولیه کاربران؛ جدا از سود ماهیانه دریافت شده؛ به آنها برگردانده شده و کاربران میتوانند در مدت قرارداد سود بیت کوینی دریافت کرده و مدیریت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت داراماینر تماس حاصل فرمایید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha