۱ نفر

گزارش اقتصادآنلاین از بازار برنج؛

جدیدترین لیست قیمت برنج ایرانی درجه یک + جدول (هاشمی، طارم، دمسیاه و...)

۲۷ مهر ۱۴۰۲، ۱۸:۴۷
کد خبر: 804438
جدیدترین لیست قیمت برنج ایرانی درجه یک + جدول (هاشمی، طارم، دمسیاه و...)

در این خبر قیمت انواع برنج ایرانی موجود در بازار را بررسی کرده ایم.

به گزارش اقتصادآنلاین، بر اساس لیست قیمت برنج مازندران امروز، قیمت برنج ایرانی درجه یک جواهری اشرافی تحفه گیلان بوستان عرش در کیسه ۱۰ کیلوگرمی به یک میلیون و۹۰هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت برنج طارم فریدونکنار در همین وزن به یک میلیون و ۴۵۰ هزارتومان رسیده است.

قیمت برنج دمسیاه هاشمی بوستان عرش نیز در وزن ۱۰کیلوگرمی حوالی یک میلیون و ۲۴۰ هزارتومان اعلام شد است. همچنین قیمت برنج ایرانی عنبربو طبیعت  در همین وزن ۷۶۸ هزار تومان است. قیمت برنج هاشمی درجه یک طبیعت نیز ۹۲۰هزارتومان است.

قیمت برنج دودی سنتی آقاجانیان نیز در بسته بندی ۵ کیلوگرمی به ۸۰۰ هزارتومان رسیده است. برنج ارزان ایرانی از برند لاشه شیرودی ممتاز آقامیر نیز به کیلویی ۶۰هزارتومان رسیده است.

فهرست قیمت برخی از انواع برنج موجود در بازار در جدول زیر آمده است. جهت اطلاع از جدیدترین قیمت مواد غذایی در بازار به سرویس "مواد غذایی" در پایگاه خبری اقتصاد آنلاین مراجعه نمایید.

جدیدترین لیست قیمت برنج ایرانی درجه یک + جدول (هاشمی، طارم، دمسیاه و...)


ترفند خوب دم کشیدن برنج

برای بهتر آبکش کردن برنج می توانید به برنج در حال جوش مقدار کمی به اندازه یک قاشق مربا خوری آبلیمو یا سرکه اضافه کنید. بهتر است ظرفی که برای پخت برنج انتخاب می کنید، دارای اندازه مناسب باشد، تا فضای کافی برای پخت برنج را داشته باشد. کمی روغن به برنج اضافه کنید، تا دانه های برنج به هم نچسبد.

*اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد و قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha