۰ نفر

جاده کندوان از مرزن آباد به سمت کرج مسدود شد

۱۰ مهر ۱۴۰۲، ۲۳:۴۰
کد خبر: 802075
جاده کندوان از مرزن آباد به سمت کرج مسدود شد

فرمانده پلیس راه کندوان گفت: به علت حجم‌ سنگین ترافیک خودروها، این جاده دقایق پیش از سمت شمال به جنوب از ۲ راهی بالای طویر مرزن‌آباد مسدود شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرگرد محمد احمدی دوشنبه شب در گفت و گویی افزود : این تصمیم تا زمان تخلیه بار ترافیکی در جاده های استان البرز و تهران از سوی پلیس راه فراجا و مازندران اتخاذ و اجرا شده است.

وی خاطرنشان کرد: این طرح تا زمان تخلیه بار ترافیکی در منطقه یادشده ، ادامه خواهد داشت.

وی به مسافران توصیه کرد که قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله رعایت فاصله طولی و توجه کافی با جلو را در این محور کوهستانی و پرتردد کشور رعایت کنند تا خاطره خوبی از سفر خود و خانواده شان رقم بزنند.
به گفته وی در ۲۴ ساعت گذشته تاکنون حوادثی مبنی بر وقوع تصادفات و حوادث طبیعی در این جاده گزارش نشده است.

جاده کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت کشور به خطه شمال کشور استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی شگفت انگیز، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن بعد مسافت در تمامی فصول به ویژه ایام نوروز با استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.
جاده کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود ۸۰ کیلومتر مربوط کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.
برابر آمار به طور میانگین روزانه در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند و این آمار در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد در روز می رسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha