۰ نفر

فردا کدام مراکز معاینه فنی باز هستند؟

۱۰ مهر ۱۴۰۲، ۱۳:۲۶
کد خبر: 802008
فردا کدام مراکز معاینه فنی باز هستند؟

مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت مراکز معاینه فنی منتخب در روز تعطیل رسمی ۱۱ مهر در پایتخت خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، شادی مالکی مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) اعلام کرد: در روز سه شنبه ۱۱ مهر مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و مراکز خاوران، امام رضا (ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فداییان اسلام و واحدهای سیار دادمان، شریعتی، نوبنیاد، اوشان (شماره ۱۰ و ۱۴)، اتحاد، یاس فاطمی و گیلان (شماره ۸ و ۱۳) از ساعت ۷ تا ۱۴ فعال هستند.

مالکی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیلات رسمی مهر گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید که با افزایش حجم ترافیک در شهر روبرو هستیم و ممکن است به ویژه والدین برای انجام معاینه فنی خودروی خود در روزهای فعالیت مدارس فرصت کافی نداشته باشند؛ لذا این مجموعه نسبت به ارائه خدمات در چند مرکز در ایام تعطیل اقدام کرده است.

وی بیان داشت: در روزهای تعطیل سال جهت رفاه حال شهروندان برخی از مرکز معاینه فنی فعال هستند که شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha