۳ شب سفر به سرعین بیش از ۴ میلیون هزینه دارد! + لیست قیمت تورهای هوایی سرعین

در این مطلب به بررسی قیمت تور هوایی سرعین در شهریور ماه پرداخته شده است.

اقتصادآنلاین - فائزه امین پویا؛ چشمه هایی که همیشه جوشانند و به این شهر طراوت و تازگی می بخشند. مردمی مهربان و مهمانواز دارد که آذری زبان هستند.اگر قصد سفر به سرعین را دارید بی شک تابستان برایتان بهترین زمان سفر است. در حالی که گرمای هوا در شهرهایی چون تهران کلافگی به همراه دارد در تور سرعین از هوای خوب و خنک سرعین لذت خواهید برد. اگر در اواخر فصل تابستان در تور سرعین اردبیل آستارا شرکت میکنید چون بیشتر به سمت پاییز می رویم بهتر است برای شب ها یک دست لباس گرم همراه داشته باشید چون قطعا شب ها دمای هوا کاهش محسوسی خواهد داشت.

روز را به ویلا دره بروید و از زیبایی های این دره ی زیبا در دل سرعین بهره ببرید.اینجا دومین جاذبه گردشگری سرعین محسوب می شود.یک غار بزرگ در بالای تپه ویلا دره نمایان است که سوژه عکاسی گردشگران است و برایشان جذابیت ویژه ای دارد.

عصرها از استخرهای آبگرم سرعین استفاده کنید و توجه داشته باشید هر یک از این چشمه ها ویژگی های درمانی خاصی دارند و برای یک بیماری خاص مفید هستند. بهترین آبگرم سرعین گامیش گلی است که کیفیت آن از سوی گردشگران تایید شده است.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری این هفته در خصوص تور مسافرتی سرعین؛  برای  ۲ شب سفر رفت و برگشت هوایی به سرعین و اقامت در هتل کوروش مبلغ ۴,۱۵۰,۰۰۰ تومان و برای ۳ شب مبلغ ۴,۹۵۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این درحالیست که قیمت ۲ شب اقامت با همین نوع سفر در هتل سپید مبلغ ۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان است و ۳ شب اقامت مبلغ ۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی سرعین ( شهریور ۱۴۰۲)
هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت (هرنفر/تومان)
کورش ۴ ۲ شب ۴,۱۵۰,۰۰۰
کورش ۴ ۳ شب ۴,۹۵۰,۰۰۰
لاله ۳ ۲ شب ۳,۹۰۰,۰۰۰
لاله ۳ ۳ شب ۴,۵۵۰,۰۰۰
سپید ۳ ۲ شب ۳,۹۰۰,۰۰۰
سپید ۳ ۳ شب ۴,۶۰۰,۰۰۰
۰ نفر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha