۰ نفر
برای ایمنی در موتور سواری حداقل چقدر باید خرج کنیم؟

لیست قیمت دو تا از مهم‌ترین اقلام ایمنی موتور سواری یعنی کلاه کاسکت و دستکش در سال ۱۴۰۲

اگر به تازگی موتور سیکلت خریده‌اید، می‌دانید حداقل برای جلوگیری از جریمه پلیس و حفاظت اولیه از جان‌تان نیاز به استفاده از تجهیزات ایمنی موتور سواری دارید. کلاه کاسکت و دستکش موتور سواری دو قلم اساسی در ایمنی موتور سواری هستید. شما نیاز دارید حداقل این دو مورد را تهیه کنید تا در تصادفات شهری و سبک بدن‌تان آسیب جدی نبیند. در ادامه لیست قیمت کلاه کاسکت و دستکش را برای شما آورده‌ایم.

لیست قیمت کلاه کاسکت 

کلاه کاسکت‌هایی که در لیست آمده است، استانداردهای پایه ایمنی را دارا هستند و ارزان‌ترین قیمت‌ها را در بازار دارند:

برند مدل قیمت (تومان)
ردلاین NOPO ۴,۵۰۰,۰۰۰
اکسیس Sonar ۴,۸۰۰,۰۰۰
EK ۴۰۲ ۱,۸۵۰,۰۰۰
ردلاین ۶۲۹ ۳,۰۰۰,۰۰۰
ردلاین  NSN ۳,۰۰۰,۰۰۰
Safe BS-DT ۳,۸۰۰,۰۰۰
راپیدو ۹۵۰ ۴,۱۰۰,۰۰۰
 راپیدو ۱۰۱ ۴,۱۵۰,۰۰۰
راپیدو SRT ۴,۴۴۰,۰۰۰

لیست قیمت دستکش

دستکش‌های موتور سواری باید دارای پروتکشن باشند و وقتی در طولانی مدت از آن استفاده می‌کنید دستتان عرق نکند. لیست قیمت دستکش در سال 1402 را می‌توانید مشاهده کنید:

برند مدل قیمت (تومان)
Pro-biker Full ۴۰۰,۰۰۰
Studds Finger-full ۹۵۰,۰۰۰
استیت BRB ۱,۵۰۰,۰۰۰

حداقل هزینه برای بالا بردن ایمنی در موتور سواری

همانطور که دیدید فقط برای خرید کلاه کاسکت و دستکش در سال ۱۴۰۲ حداقل باید ۳۵۰۰۰۰۰ تومان بودجه کنار بگذارید. اگر کمی هم بخواهید با کیفیت‌تر راید داشته باشید این رقم به بالای ۱۰ میلیون تومان می‌رسد. همچنین می‌توانید در کنار این دو قلم از تجهیزات دیگری مانند کاپشن موتورسواری، شولدر، زانو و آرنج بند استفاده کنید تا ایمنی‌تان به مراتب بالاتر برود.

اقلام موتورسواری از کجا بخریم؟

متاسفانه با اینکه فروشگاه‌های موتور سیکلت در سراسر شهر بسیار بیشتر از قبل شده، ولی اکسسوری فروشی موتور سیکلت به نسبت آن رشد خاصی نکرده است و در کشور تنها چند فروشگاه معتبر هستند که در این زمینه فعالیت متمرکز انجام می‌دهند. استار سیکلت یکی از فروشگاه‌های معتبر حوزه تجهیزات موتور سواری است که نماد اعتبار الکتریکی دارد و همچنین در تهران دارای شوروم است. برای خرید کلاه کاسکت و دستکش موتورسواری پیشنهاد می‌دهیم به سایت این فروشگاه نگاهی بیاندازید.

این مطلب رپورتاژ آگهی است و توسط تیم تحریریه اقتصادآنلاین تهیه نشده است.

۰ نفر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha