۰ نفر

هزینه ۸۱۰ میلیاردی پرسپولیس در ۲ سال اخیر + سند

۱۰ شهریور ۱۴۰۲، ۱۷:۱۴
کد خبر: 732697
هزینه ۸۱۰ میلیاردی پرسپولیس در ۲ سال اخیر + سند

میزان منابع مالی و مصارف باشگاه پرسپولیس در دو سال مالی اخیر به تفکیک منتشر شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، حسین شهریاری رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس چندی پیش با حضور در یک برنامه تلویزیونی صحبت‌هایی درباره پرداخت بدهی‌های این باشگاه در یک سال گذشته مطرح و اعلام کرد «این باشگاه در یک سال گذشته حدود ۵۰۰ میلیارد تومان از بدهی قبل  و ۲۵۰ میلیارد تومان هم از بدهی ارزی خود را پرداخت کرده است».

این صحبت‌ها باعث شد تا باشگاه پرسپولیس در تاریخ ۷ شهریور ماه در پاسخ به سازمان بورس، توضیحاتی درباره مصاحبه رئیس هیئت مدیره این باشگاه ارائه و ارقام دقیقی را درباره دو سال مالی اخیر منتشر کند.

طبق نامه باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در دو سال مالی اخیر حدود ۲۴۷ میلیارد تومان از درآمدهای عملیاتی، ۳۵۰ میلیارد تومان از افزایش سرمایه نقدی، ۱۷۷ میلیارد تومان از تسهیلات بانک شهر و ۳۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از سود سپرده‌های بانکی خود منابع مالی به دست آورده است. (در مجموع حدود ۸۰۸ میلیارد و هفتصد میلیون تومان)

براساس همین سند، مصارف پرسپولیس در دو سال مالی اخیر نیز ۴۱۰ میلیارد تومان برای پرداخت قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی، ۴۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای پرداخت حقوق و هزینه‌های اداری، ۲۵۰ میلیارد میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کوتاه مدت بانکی و ۱۰۰ میلیارد تومان هم پرداخت بدهی‌های سنواتی بوده است که در مجموع رقم ۸۱۰ میلیارد تومان را تشکیل می‌دهد.

متن نامه باشگاه پرسپولیس را در زیر مشاهده می‌کنید:

هزینه ۸۱۰ میلیاردی پرسپولیس در ۲ سال اخیر + سند

هزینه ۸۱۰ میلیاردی پرسپولیس در ۲ سال اخیر + سند

۰ نفر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha