۰ نفر
شلرد چه زمانی به تولید بازمی‌گردد؟

اطلاعیه‌های امروز منتشر شده در سامانه کدال بیشتر حول افزایش نرخ محصولات ، شفاف‌سازی در خصوص شایعات و همچنین برگزاری مزایده‌ و مناقصه‌ها موضوعیت داشت.

اقتصادآنلاین - حسام بهمن آبادی؛ در اطلاعیه‌های امروز سامانه کدال کود شیمیایی اوره لردگان با نماد شلرد نسبت به زمان آغاز دوباره تولید آمونیاک و اوره شفاف‌سازی کرده است.

طبق این اطلاعیه توقف تولید که به دلیل مشکل برق رخ داده بود حل شده است و تزریق گاز نیز انجام شده است.

شرکت هم اکنون در مرحله راه‌اندازی و وارم آپ تجهیزات می‌باشد و به زودی فرآیند تولید از سرخواهد گرفته شد.

کدال نگر هفتم شهریور

دتولید

 برگزاری مزایده :

موضوع مزایده : واگذاری ملک واقع در خیابان دماوند پلاک ۲۴۶

وآفری

نتایج برگزاری مزایده :

موضوع مزایده: فروش یک واحد آپارتمان با کاربری مختلط

نتایج برگزاری مزایده : با برگزاری جلسه کمیسیون مزایده و بازگشایی پاکت پیشنهادی بانک قرض الحسنه مهر ایران برنده مزایده اعلام گردید.

مبلغ مورد توافق : ۱,۱۹۹,۹۹۹ میلیون ریال

غمهرا

تغییر نرخ فروش رب گوجه فرنگی :

احتراما" پیرو افزایش نرخ مواد اولیه مصرفی بدینوسیله افزایش نرخ های فروش محصولات به تناسب افزایش نرخ مواد اولیه اعلام میگردد . بدیهی است فروش رب تولیدی شرکت کمتر از ۲ درصد فروش کل را تشکیل میدهد. با توجه به موارد فوق سود خالص برآوردی برای فروش رب در سال ۱۴۰۲ حدود ۲۴،۵۸۰ میلیون ریال می باشد .

شلرد

شفاف سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده :

پیرو اخبار منتشر شده در پایگاه خبری سایت های خبری مبنی بر سایت های خبری به استحضار می رساند بسمه تعالی سهامداران محترم باسلام؛ احتراماً بازگشت به نامه شماره۵۷۷۰ /۱-۱۲۳ پ ل مورخ ۰۱/۰۶/۱۴۰۲ درج شده در سامانه کدال به شماره پیگیری ۱۰۷۴۲۳۱ مورخ ۰۱/۰۶/۱۴۰۲ که به علت قطعی برق ورودی مجتمع، ناشی از اشکال برقی در خط انتقال برق از پست برق منطقه ای اصفهان، تولید محصول های اوره و آمونیاک متوقف شده بودند، به استحضار سهامداران محترم می رساند که با پیگیری های انجام شده و اقدامات اصلاحی لازم، خوشبختانه ضمن وصل برق، تزریق گاز انجام و مراحل راه اندازی و وارم آپ تجهیزات،در حال انجام می باشد و زمان تولید محصول اوره، به استحضار سهامداران محترم خواهد رسید. قبلاً از سهامداران محترم و شرکت محترم فرابورس ایران بابت همراهی و پیشتیبانی مداوم کمال قدردانی را دارد.

فافزا

تعدیل نرخ سال ۱۴۰۲ قرارداد بریکت سازی:

افشا اطلاعات تعدیل نرخ دریافتی از قرارداد بریکت سازی آهک از مبلغ ۲۹۹۰ریال در سال ۱۴۰۱وبا افزایش ۱۹درصدی به نرخ ۳۵۵۸ ریال بر هرکیلو تا تناژ ۴۰۰۰۰تن ومازاد بر آن بالغ بر ۷درصد افزایش به نرخ ۳۲۰۰ریال هردو از ابتدای سال ۱۴۰۲

تنوین

پذیرش تعهدات جدید :

موضوع تعهد : پذیره نویسی و بازارگردانی اوراق مرابحه شرکت تحقیقاتی و تولیدی واریان فارمد

مبلغ تعهد : ۱,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال

حفاری

شرکت در مناقصه :

موضوع مناقصه : تامین یک دستگاه دکل حفاری دریایی آبهای کم عمق shallow water جهت انجام خدمات درمناطق عملیاتی

طرف برگزارکننده : شرکت نفت فلات قاره ایران

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha