۰ نفر
بازگشت پتروشیمی آبادان به تولید

اطلاعیه‌های امروز منتشر شده در سامانه کدال بیشتر حول افزایش نرخ محصولات ، شفاف‌سازی در خصوص شایعات و همچنین برگزاری مزایده‌ و مناقصه‌ها موضوعیت داشت.

اقتصادآنلاین - حسام بهمن آبادی؛ در اطلاعیه‌های امروز سامانه کدال پتروشیمی آبادان با نماد شپترو اعلام کرده است که بعد از ۶ سال اقدام به اورهال واحدهای تولیدی شرکت در راستای کاهش توقفات تولید، بالا بردن راندمان و افزایش کیفیت تولید نموده است.

عملیات اورهال شرکت در روز گذشته خاتمه یافته است و واحدهای تولیدی دوباره تولید پی‌وی‌سی را از سر گرفته‌اند.

همچنین در اطلاعیه‌های امروز غمهرا نسبت به افزایش نرخ سس‌های خود شفاف‌سازی کرده است و از رشد قیمت فروش پرده برداشته است.

شفاف سازی مهرام

کدال نگر پنجم شهریور

تاتمس

انعقاد قرارداد مهم :

موضوع قرارداد : تامین و ساخت و مونتاژ وتست و تحویل ۱۰۰۰ تن داکت بخار بعلاوه ۴۴ تن مخزن

طرف قرارداد :

شرکت احداث و توسعه پروژه های ویژه مپنا توسعه ۳

مبلغ قرارداد : ۱,۰۳۱,۶۰۰ میلیون ریال

بجهرم

برگزاری مناقصه :

موضوع مناقصه : تعمیرات اساسی ۱۰۰ هزار ساعته و بازسازی قطعات ۳ واحد گازی V۹۴.۲

شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم در نظر دارد نسبت به ارزیابی کیفی و مالی و انتخاب اشخاص حقوقی واجد شرایط شرکت در "مناقصه عمومی یک مرحله‌ای تعمیرات اساسی ۱۰۰ هزار ساعته و بازسازی قطعات ۳ واحد گازی ۹۴.۲ V" اقدام نماید. ۱.تاریخ و زمان توزیع اسناد ارزیابی: از تاریخ دوشنبه ۰۶/۰۶/۱۴۰۲ لغایت دوشنبه ۱۳/۰۶/۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۴ و تحویل پاکات تا تاریخ ۲۷/۰۶/۱۴۰۲ و گشایش پاکات ساعت ۱۰ مورخ ۲۸/۰۶/۱۴۰۲ خواهد بود.

شپترو

شروع مجدد فعالیت متوقف شده قبلی :

سلام احتراماً به استحضار می رساند که شرکت پتروشیمی آبادان (سهامی عام) بعداز ۶ سال اقدام به اورهال واحدهای تولیدی شرکت در راستای کاهش توقفات تولید ، بالابردن راندمان وافزایش کیفیت تولید نموده است . لذا در اجرای ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکتهای ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۹اطلاعیه باموضوع توقف بخشی از فعالیت شرکت در سامانه کدال افشا گردید.از مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۴تمام امکانات مادی و نیروی انسانی برای انجام این امر مهم بکارگرفته شده است و بااستعانت از خدواند متعال و تلاش های نیروهای متخصص شرکت عملیات انجام تعمیرات اساسی واحدهای تولیدی در مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ به پایان رسیده و از مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ واحدهای تولیدی وارد مدار تولید می شوند.و انتظار می رود با اقدامات صورت گرفته تولید پی وی سی براساس برنامه پیش بینی شده تحقق پیدا نماید.

غمهرا

دریافت مجوز تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات :

احتراما" پیرو افزایش نرخ مواد اولیه مصرفی بدینوسیله افزایش نرخ های فروش محصولات به تناسب افزایش نرخ مواد اولیه اعلام میگردد . با نرخ های جدیدفروش ، حاشیه سود مورد نظر به نحو مناسب محقق خواهد شد. بدیهی است آثار تغییرات بهای فروش ، در سودوزیان تاثیر بسزایی می گذارد که متعاقبا" برای برنامه های آتی شرکت و همچنین تاثیر موارد مذکور در صورت سود و زیان پیش بینی شده ، اطلاع رسانی خواهد شد .

شکام

افزایش و کاهش قیمت برخی محصولات :

افزایش و کاهش برخی از اقلام سبد فروش محصولات تولیدی و بازرگانی شرکت به دلایل مشروحه ذیل : ۱- افزایش بهای تمام شده تولید برای محصولات تولیدی ۲- کاهش قیمت جهانی برخی محصولات تولیدی و بازرگانی و به تبع آن کاهش بهای تمام شده خرید این محصولات گلیسرین هفت مول از ۶۰۰,۰۰۰ ریال به ۷۹۰,۰۰۰ ریال درصد تغییر ۳۲% گلیسرین دارویی از ۶۰۰,۰۰۰ریال به ۷۰۰,۰۰۰ ریال درصد تغییر ۱۷% تری اتیلن گلایکول بشکه از ۴۰۰,۰۰۰ریال به ۴۵۰,۰۰۰ریال درصد تغییر ۱۳% سوربیتول از ۳۴۰,۰۰۰ ریال به ۳۰۰,۰۰۰ ریال درصد تغییر ۱۲-% ایزو پروپیل الکل از ۷۸۰,۰۰۰ ریال به ۶۷۰,۰۰۰ ریال درصد تغییر۱۴-% گلیسرین صنعتی از ۷۵۰,۰۰۰ ریال به ۶۰۰,۰۰۰ ریال درصد تغییر۲۰-% دی پروپلین گلایکول از ۷۵۰,۰۰۰ ریال به ۶۰۰,۰۰۰ ریال درصد تغییر۲۰-% دی اتیلن گلایکول بشکه از ۳۳۰,۰۰۰ ریال به ۲۶۰,۰۰۰ ریال درصد تغییر ۲۱-% دی اتیلن گلایکول از ۳۰۰,۰۰۰ ریال به ۲۲۵,۰۰۰ریال درصد تغییر ۲۵-% سویا لسیتین از ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال به ۷۵۰,۰۰۰ ریال درصد تغییر۲۵-%

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha