۰ نفر

جزییات آتش‌سوزی در هتل‌ زائران ایرانی در نجف

۳ مرداد ۱۴۰۲، ۱۸:۵۴
کد خبر: 729785
جزییات آتش‌سوزی در هتل‌ زائران ایرانی در نجف

یکی از هتل‌های نجف که ۱۶۰ زائر ایرانی در قالب چهار کاروان در آن حضور داشتند، آتش گرفت. منابع محلی می‌گویند: ۷۰ زائر ایرانی به دلیل تنگی نفس به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، ساعاتی قبل یکی از هتل‌های اطراف نجف آتش گرفت و نیروهای امدادی با حضور در محل حادثه، اقدام به تخلیه هتل کردند و این روند ادامه دارد.

هتل ۶ طبقه قصرالشفاعه در نجف اشرف است که چهار کاروان ایرانی شامل ۱۶۰ زائر در آن حضور داشتند. ۲ کاروان از استان اردبیل و ۲ کاروان‌ دیگر از استان‌های چهارمحال و بختیاری و مرکزی بودند که صبح امروز به نجف رسیدند.

جزییات آتش‌سوزی در هتل‌ زائران ایرانی در نجف

پس از آتش سوزی در هتل محل اقامت زائران ایرانی، حدود ۷۰ نفر از ایرانیان به دلیل تنگی نفس به بیمارستان و درمانگاه‌های عراق منتقل شدند. سایر زائران حاضر در این هتل زائرانی از پاکستان و سایر کشورها بودند که به گفته منابع محلی، برخی از آنها دچار سوختگی و تنگی نفس شدند. هنوز اطلاعات دقیقی از شدت سوختگی در بین زائران ایرانی گزارش نشده است.

گفته می‌شود، دلیل آتش سوزی هتل قصر الشفاعه نجف، بروز آتش سوزی در حسینه کنار آن بوده است.

جزییات آتش‌سوزی در هتل‌ زائران ایرانی در نجف

مرکز پزشکی حج و زیارت نیز پس از آتش سوزی در محل حادثه حاضر شدهه است. همه زائران ایرانی که با چهار کاروان عازم عتبات شده بودند، زیرپوشش بیمه قرار دارند.

۰ نفر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha