۰ نفر
بسته‌های رومینگ همراه اول ویژه سفر به عراق در ایام محرم

همراه اول به‌مناسبت فرارسیدن ماه محرم، بسته‌های رومینگ ویژه سفر به کشور عراق را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، اپراتور اول تلفن همراه با فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، از بسته های محرم ویژه سفر به کشور عراق خبر داد.

همراه اول سعی کرده است با در نظر گرفتن فاکتورهای مدنظر و دغدغه زائران عتبات عالیات، بسته هایی را طراحی کند که ضمن قابلیت رقابت با سیمکارت اپراتورهای عراقی، مانع خروج ارز از کشور شود.

نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور پس از تجربه موفق ارائه بسته های ویژه حج تمتع ۱۴۰۲، توافقی مشابه را با اپراتورهای عراقی انجام داده و امکان عرضه مکالمه و دیتا با قیمت مناسب را در قالب بسته های ویژه محرم فراهم آورده است تا مسافران کشور عراق بدون هیچ نگرانی از قطعی ارتباط خود به این کشور بروند.

بنابراین از امروز چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۲ امکان خرید و فعالسازی ۲ بسته «۱۵ دقیقه مکالمه ۷ روزه» و «اینترنت نامحدود ۷ روزه به اضافه ۱۵ دقیقه مکالمه» فراهم است.

بسته اول شامل ۱۵ دقیقه مکالمه ۷ روزه می شود که با قیمت ۱۵۰ هزار تومان قابل خریداری و فعالسازی است.

بسته دوم نیز متشکل از اینترنت بین المللی نامحدود ۷ روزه (با رعایت مصرف منصفانه تا سقف سه گیگابایت) به اضافه ۱۵ دقیقه مکالمه است که با قیمت ۲۹۰ هزار تومان قابل خریداری و استفاده در حالت رومینگ روی شبکه اپراتورهای آسیاسل و کورک و زین است.

تمامی متقاضیان سفر به کشور عراق در ایام محرم می توانند از طریق مراجعه به آدرس https://mci.ir/roaming-iraq یا اپلیکیشن همراه من (منوی خرید بسته جدید - رومینگ) یا شماره گیری کددستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۲۹۱۳ ستاره ۰۴ مربع» اقدام به انتخاب، خریداری و فعالسازی بسته های ویژه رومینگ همراه اول با کشور عراق کنند.

گفتنی است مشترکان همراه اول در صورتیکه با خرید یکی از بسته های مذکور، اقدام به بردن سیمکارت خود به کشور عراق کنند، ضمن عدم نیاز به استفاده از ارز برای خرید سیمکارت عراقی می‌توانند با اطمینان و آرامش خاطر از داشتن ارتباط با خانواده و بستگان از طریق تلفن همراه، عازم این کشور شوند.

دسترسی به سایت ها، اپلیکیشن همراه من، بانک ها و انجام عملیات بانکی از دیگر مزایای همراه بردن سیمکارت همراه اول به کشور عراق و استفاده از سرویس رومینگ بین الملل است.

همچنین دارندگان سیمکارت های همراه اول می توانند با مراجعه به اپلیکیشن اوانو و در صورت خرید بلیت پرواز به عراق از سرویس «کارناوال» این اپلیکیشن، بسته رومینگ رایگان دریافت کنند.

دارندگان سیمکارت های همراه اول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت بسته رومینگ رایگان در سفر به عراق به لینک https://ewano.app/safaroaming مراجعه کنند.

۰ نفر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha