۰ نفر

رازگشایی از جسد معلق مرد تهرانی از پل وردآورد

۲۲ تیر ۱۴۰۲، ۱۴:۲۱
کد خبر: 726105
 رازگشایی از جسد معلق مرد تهرانی از پل وردآورد

جوان تهرانی خودش را روی رودخانه وردآورد با آویختن از روی پل کشت.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ روزنامه ایران نوشت: جوان تهرانی خودش را روی رودخانه وردآورد با آویختن از روی پل کشت. در محله وردآورد تقاطع اتوبان خرازی پلی روی یک رودخانه وجود دارد. درست در همین نقطه از شهر روز سه‌شنبه ۱۳ تیرماه امسال، تهرانی‌ها شاهد اتفاقی هولناک بودند. رهگذران و خودروهای عبوری با مشاهده جسد حلق‌آویز شده مرد جوان چنان دچار وحشت می‌شدند که باورشان نمی‌شد چنین صحنه‌ای را با چشم خود می‌بینند.

مردم خیلی سریع موضوع را به مأموران پلیس اطلاع دادند و با مخابره این موضوع به امیرحسین علیمردان بازپرس کشیک قتل پایتخت، مراتب رسیدگی در دستور کار قضایی قرار گرفت.

با حضور تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی و بازپرس جنایی، بررسی‌های ابتدایی نشان می‌داد که این جوان با انگیزه نامعلومی اقدام به خودکشی کرده است. همچنین مشاهدات اولیه حاکی از این بود که او با بستن طناب دور گردنش، خودش اقدام به آویزان کردن خود روی پل رودخانه کرده و بین زمین و هوا معلق مانده بود.

علت خودکشی مشخص شد

در حالی که در ابتدا مشخصات صاحب جسد مشخص نبود، در جریان تحقیقات خیلی سریع هویت او روشن شده و موضوع به خانواده‌اش اطلاع داده شد.

برادر قربانی در جریان تحقیقات گفته بود که متوفی مبتلا به بیماری افسردگی حاد بوده است. او مدتی قبل به خانواده‌اش گفته بود که تصمیم به خودکشی دارد و بالاخره تصمیم خود را عملی کرد.

بنابر این گزارش، جسد با دستور بازپرس جنایی برای انجام تحقیقات و معاینات لازم به پزشکی قانونی منتقل شد. رسیدگی به این پرونده در جریان روال قضایی قرار دارد.