۰ نفر

گزارش میدانی اقتصادآنلاین از بازار لوازم خانگی؛

ترفند برق انداختن شیرآلات طلایی رنگ + لیست قیمت انواع شیرآلات ساختمانی

۱۱ تیر ۱۴۰۲، ۱۶:۰۱
کد خبر: 723653
ترفند برق انداختن شیرآلات طلایی رنگ + لیست قیمت انواع شیرآلات ساختمانی

در این مقاله بهترین روش های برق انداختن شیرآلات طلایی و پاسخ به سوال "شیرآلات طلایی را چگونه تمیز کنیم؟" بررسی شده است و در ادامه فهرست قیمت برخی از انواع شیرآلات ساختمانی موجود در بازار به شرح زیر ارائه شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛  شیرآلات طلایی طرفداران بسیاری در میان خریداران شیرآلات لوکس دارد و در دو رنگ طلایی براق و طلایی مات تولید می شود. علاوه بر این، مدل های بسیاری نیز از ترکیب طلایی با سایر رنگ ها، مانند سفید-طلایی یا مشکی-طلایی در بازار ارائه می گردد. با توجه به محبوبیت و قیمت شیرآلات طلایی، اهمیت جلوگیری از پدید آمدن خط و خش و آسیب به لایه آبکاری آن بالاست. پس تمیز کردن شیرآلات طلایی باید با استفاده از مواد مناسب انجام شود تا علاوه برحفظ زیبایی و درخشش شیرآلات، سلامت لایه آبکاری آن نیز حفظ شود.

تمیز کردن شیرآلات (مات و براق) و برق انداختن شیرآلاتی که از نوع براق هستند یکی از چالش های نگهداری از شیرآلات است. به طور خاص اگر شیرآلات بهداشتی مورد نظر شما قدیمی باشد و یا در مکانی زندگی کنید که آب آن به اصطلاح سنگین و دارای املاح است، اهمیت تمیز کردن شیرآلات بیشتر نیز می شود.

انواع روش های طبیعی برق انداختن شیرآلات مانند تمیز کردن شیرآلات با جوش شیرین، سرکه و لیمو می تواند، بدون آسیب رساندن به رنگ، برای شیرآلات با آبکاری های متنوع از جمله طلایی مورد استفاده قرار گیرد. البته ساده ترین روش تمیز کردن شیرآلات طلایی شستن آن با پارچه نرم، مایع ظرفشویی و آب و خشک کردنش در پایان هر روز است. امّا در صورتی که این روش کافی نیست و یا فرصت انجام آن را ندارید می توانید برق انداختن شیرآلات طلایی با مواد طبیعی مانند سرکه، جوش شیرین و لیمو را در پایان هر هفته امتحان کنید.

برق انداختن شیرآلات طلایی با لیمو

یکی دیگر از مواد طبیعی که نقش مؤثری در برق انداختن شیرآلات طلایی دارد لیمو ترش است. لیمو ترش به راحتی در دسترس است و به آبکاری شیرآلات آسیبی نمی زند. کافی است یک عدد لیمو ترش و مقداری جوش شیرین تهیه و مراحل زیر را دنبال کنید:

    یک لیمو ترش تازه را برش بزنید.

    مقدار کمی جوش شیرین را بر روی برش لیمو بریزید.

    لیمو را بر روی رسوبات و لکه ها بکشید.

    بسته به میزان رسوبات و یا لکه های روی سطح شیر، ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کنید.

    شیرآلات را به دقت آبکشی و خشک نمایید.

با رصد بازار شیرآلات خانگی قیمت شیر حمام بهره‌مند مدل DAK مبلغ ۹۳۷،۰۰۰ تومان است این در حالیست که قیمت شیر ظرفشویی دو کاره راسان مدل راشل مبلغ ۷,۸۱۹,۰۰۰ تومان خرید و فروش می شود.

قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ها در بازار ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد۰

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت لوازم خانگی و آگاهی از نرخ‌ها در بازار لوازم خانگی ایرانی و خارجی روزانه به سرویس "لوازم خانگی" در پایگاه خبری اقتصادآنلاین مراجعه نمایید.

قیمت انواع شیرآلات

نام کالا

مدل

قیمت (تومان)

شیر حمام بهره‌مند

  DAK

۹۳۷،۰۰۰

شیرالات نورتکس مدل قهرمان نایت

 کد ۲۰۲۴ شش ۶ عددی

۵,۰۰۰,۰۰۰

ست شیر آلات مدل بلون

 مجموعه ۶عددی

۲,۶۰۰,۰۰۰

ست شیرآلات تیرداد مدل دیانا

 مجموعه ۶ عددی

۴,۹۵۰,۰۰۰

ست شیرآلات نایریکا مدل آروین

 کد ۰۳ مجموعه ۴ عددی

۳،۷۰۰،۰۰۰

ست شیرآلات دزلی

  لاروس نایس مجموعه ۶ عددی

۵،۹۰۰،۰۰۰

شیر ظرفشویی دو کاره راسان

 راشل

۷,۸۱۹,۰۰۰

شیرآلات فراست پویا

  نیکا T مجموعه ۶ عددی

۷،۸۰۰،۰۰۰

ست شیرآلات کسری

  توکیو مجموعه ۴ عددی

۳۱،۳۰۰،۰۰۰