۰ نفر

مرگ هولناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب

۱۶ خرداد ۱۴۰۲، ۱۹:۰۶
کد خبر: 720290
مرگ هولناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب

با وقوع مرگ یک مرد جوان در تصادفی مشکوک در بزرگراه نواب، تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، روز گذشته دوشنبه خرداد ماه، مرگ مشکوک مرد جوانی براثر تصادف در نزدیکی تونل توحید واقع در بزرگراه نواب از سوی ماموران کلانتری محل و عوامل پلیس راهور به قاضی امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه دهم دادسرای امور جنایی، گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم با دستور قاضی جنایی پای در محل حادثه گذاشتند و با جسد خون آلود مرد جوانی مواجه شدند که در بزرگراه نواب براثر تصادف فوت کرده بود؛ گزارش پزشک صحنه نیز حکایت از آن داشت، متوفی از روی یک موتورسیکلت در حال حرکت بر روی آسفالت افتاده است.

تحقیقات تخصصی تیم جنایی نشان می‌داد، متوفی ترک‌نشین یک موتورسیکلت در حال حرکت در بزرگراه نواب بوده که به دلایل نامشخصی بر روی آسفالت خیابان سقوط کرده اما پس از این حادثه راننده موتورسیکلت بدون توجه به مردجوان با ادامه دادن راه خود متواری شده است!

پس از پایان تحقیقات میدانی، تیم پلیس از سوی قاضی جنایی ماموریت یافتند تا با بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه و اقدامات اطلاعاتی راننده موتورسیکلت را شناسایی و درباره علت دقیق این تصادف هولناک در بزرگراه نواب تحقیق کنند.

با دستور، قاضی علیمردان از شعبه دهم دادسرای جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.