آغاز دومین فروش ایران خودرو به قیمت کارخانه / عرضه دناپلاس، پژو ۲۰۷، سورن پلاس و هایما با موعد تحویل شهریور ۱۴۰۲ + لینک ثبت نام

دومین پیش فروش محصولات ایران خودرو از طریق سامانه یکپارچه با موعد تحویل شهریور ۱۴۰۲ آغاز شد. در این طرح دنا پلاس اتوماتیک، پژو ۲۰۷ (دستی و اتوماتیک)، سورن پلاس (دوگانه سوز و بنزینی) و هایما (S۷ و S۵ پلاس توربو) با قیمت مصوب کارخانه ۱۴۰۲ عرضه شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، دومین فروش ایران خودرو از طریق سامانه یکپارچه خودرو با عرضه محصولات دنا پلاس اتوماتیک، پژو ۲۰۷ (دستی و اتوماتیک)، سورن پلاس (دوگانه سوز و بنزینی) و هایما (S۷ و S۵ پلاس توربو) با قیمت مصوب کارخانه ۱۴۰۲ آغاز شد. این طرح ویژه متقاضیان عادی است.

همچنین بخوانید: اعلام برندگان فروش ایران خودرو به قیمت کارخانه ۱۴۰۲ / لینک مشاهده لیست برندگان دنا، پژو ۲۰۷، سورن پلاس و هایما ویژه اردیبهشت ماه

قیمت کارخانه محصولات ایران خودرو در سامانه یکپارچه

قیمت محصولات عرضه شده در دومین پیش فروش ایران خودرو 1402 از طریق سامانه یکپارچه با موعد تحویل شهریور ۱۴۰۲ به شرح زیر است؛ 

آغاز دومین فروش ایران خودرو به قیمت کارخانه

گفتنی است بهای تمام شده خودرو در موعد تحویل طبق قیمت روز اعلام خواهد شد و درحال حاضر شرط تکمیل ثبت نام پرداخت کمتر از ۵۰ درصد قیمت فعلی محصول است.

مشولان طرح دومین فروش ایران خودرو به قیمت کارخانه  ۱۴۰۲ چه کسانی هستند؟

افرادی که سال گذشته در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند و اسامی ایشان به عنوان «بخش سوم اولویت اول پیش فروش ایران خودرو» به این شرکت اعلام شده است از طریق شماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ به آنها اطلاع رسانی خواهد شد تا در مراحل ثبت نام خود را در دومین فروش ایران خودرو از طریق سامانه یکپارچه با واریز وجه تکمیل کنند.

لینک ثبت نام دومین فروش ایران خودرو به قیمت کارخانه  ۱۴۰۲

برندگان مبلغ پیش پرداخت علی الحساب خودرو را تنها از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی ir.ikco.esale واریز کنند و واریز از طریق سایت‌های دیگر مورد قبول ایران خودرو نخواهد بود و به عدم واریز وجه تا مهلت اعلامی به معنای انصراف از طرح است.

زمان فعال سازی این بخشنامه بر روی سایت ir.ikco.esale بعد از ارسال پیامک به منتخبین خواهد بود.

مهلت واریز وجه دومین پیش فروش ایران خودرو

طرح دومین پیش فروش ایران خودرو ویژه متقاضیان عادی در سال ۱۴۰۲ از روز یکشنبه مورخ ۱۰/۰۲/۱۴۰۲ شروع و تا روز چهارشنبه مورخ ۲۰/۰۲/۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

فایل پی دی اف جزییات دومین پیش فروش ایران خودرو از طریق سامانه یکپارچه را از اینجا دریافت کنید.