۰ نفر
امیدآفرینی در بودجه مورد توجه بوده است

بهادری جهرمی درباره اولویت قرار گرفتن امید در کشور توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ در بیانات اخیر مقام معظم رهبری در مشهد شاهد این امر بودیم که ایشان بار دیگر بر تقویت امید و امید آفرینی در کشور تاکید کردند.موضوعی که باعث شد تا به سراغ یکی از دولتمردان رفته و درباره اقداماتی که در این زمینه انجام شده است از وی جویا شویم.

علی بهادری جهرمی در این باره به ما گفت: هدف ما به عنوان یک شهروند و بخشی از حاکمیت تقویت امید و خوش بینی به آینده در جهت این است که امور را هرچه بهتر رقم بزنیم و برنامه ریزی‌های بهتری برای آینده مردم خود نیز داشته باشیم. دولت  با مد نظر قرار دادن مسائل مهمی نظیر مسائل اقتصادی عموم مردم و سرمایه گذاری‌های مولد در جهت کاهش تورم قدم برمی‌دارد زیرا این امر می‌تواند مهم ترین مساله امید بخش در زندگی مردم باشد.

وی تشریح کرد: مردم زمانی که ببینند یک مشکلی از آنها حل می‌شود امید مضاعفی را در خود احساس می‌کنند و مساله دوم تمرکز بر جوامع مختلفی مانند نخبگان و جوامع هیات علمی مانند جوانان و نخبگان است تا خدمات مختلفی را بتوان به این عزیزان ارائه کرد.

بهادری جهرمی افزود: امسال در بودجه کشور پیشنهاد دولت این بود که تا یک درصد از منابع عمومی همه دستگاه ها صرف امور مختلف در جهت از حمایت بانوان شود و برای جوانان هم برنامه هایی در جهت امید آفرینی رقم بخورد. انشاالله که همه بتوانیم آینده هرچه بهتری را برای کشور خود رقم بزنیم.